Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Tests: radiovadāmais helikopters Helicmax Eagle

Testi, Tehnika

Tests: radiovadāmais helikopters Helicmax EagleKādas rotaļlietas patīk lieliem puikām? Pareizi, radiovadāmas. Pavisam jauki, ja lidojošas. Tikai viena problēma - parasti šādas rotaļlietas ir pārlieku dārgas. Vai varbūt tomēr nē?

Kas attiecas uz helikopteriem, pēc pagājušā gada izklaidēšanās ar "iesācēju helikoperu" es, ja godīgi, uzskatīju, ka normāls helikopters nemaksā lētāk par kādiem 70 latiem, tāpēc arī nesteidzos atbildēt piedāvājumam izmēģināt lētu trīs kanālu helikopteru. Tādi man līdz šim asociējās ar putuplasta izstrādājumiem, kuri lido tikai vienā virzienā - uz leju. Tomēr, kad ieraudzīju Helicmax Eagle dzīvē, biju spiests savas domas mainīt.


Helicmax Eagle, neskatoties uz nelielajiem izmēriem, izskatās pirmšķirīgi. Lai arī vieglā karosērija ir no plānas plastmasas, šasija un rāmis veidoti no viegla metāla, kas izskatās labi un izturīgi. Helikopters ir maziņš, tāpēc tā rotora spārni ir īsi un plati - varbūt neizskatās smalki, toties ir izturīgi.

Šis ir trīs kanālu helikopters - tas nozīmē, ka pults ar to var sazināties pa trim paralēliem kanāliem. Tas ir mazāk nekā iepriekš testēto helikopteru četri kanāli, bet praksē galvenā atšķirība - Eagle nemāk lidot uz sāniem. Patiesībā arī tā konstrukcija ir vienkāršāka: ja iepriekš testētie dārgie helikopteri bija aprīkoti ar visai komplicētu rotora sasvēršanas mehānismu, šeit gaitu uz priekšu un un atpakaļ nodrošina triviāls vertikāli vērsts astes propellerīts. Vienkārši un efektīvi. Ne pārāk ātri gan, bet iekštelpām pilnīgi pietiekami.

Eagle lido negaidīti labi. Iebūvētais žiroskops nodrošina stabilu gaitu, vien jārēķinās ar to, ka helikoptera nemaināmais regulējums liek lidaparātam pastāvīgi lēni lidot uz priekšu. Eagle vadība ir vienkārša un ātri apgūstama, turklāt - kas nav mazsvarīgi - rotaļlietas svars un konstrukcija nodrošina ļoti augstu izturību pret sadursmēm ar priekšmetiem vai kritieniem no augstuma. Protams, jārēķinās, ka šis ir mazs un viegls helikopters, tāpēc lietojams lielākoties telpās, kur nav vēja.
Eagle uzlāde notiek caur tālvadības pulti: no tās, atbīdot visai neērtas durtiņas, tiek izvilkts vadiņš, kuram pieslēdz helikopteru. Pēc 15 minūtēm helikopteram it kā būtu jāuzlādējas, tomēr reālajā dzīvē zaļā lampiņa pultī ne vienmēr nodziest, tāpēc nekad nav īsti skaidrs, vai helikopters ir uzlādējies.

Ar vienu uzlādi helikopters darbojas kādas 5-10 minūtes. Nav daudz, turklāt šī laika beigās lidaparātiņš vairs lāga nespēj uzņemt augstumu un līdzīgi pusnoindētam irsim virpuļo turpat pie grīdas, līdz apstājas pavisam. Krāsainās diodes gan turpina mirgot līdz pat brīdim, kad izslēdzat helikopterīti, lai pieslēgtu to pultij un uzlādētu nākamajam lidojumam.

Ja jums patīk radiovadāmie helikopteri, bet esat iesācējs un jums nav daudz naudas, Helicmax Eagle ir foršs aparātiņš sākumam. Nedārgs, izturīgs un viegli vadāms - tas ļaus ātri apgūt radiovadāmo helikopteru vadīšanas pamatus, sniegs gana daudz prieka par saviem panākumiem un ļaus lieliski baidīt kaķi.

+ izturīga metāla konstrukcija
+ stabils lidojums
+ viegli vadāms
+ pietiekami mazs, lai ar to nevarētu nopietni savainot ziņkārīgos

- uzlāde nedarbojas gluži tā, kā rakstīts instrukcijā
- nav plaši pieejamas rezerves daļas (tomēr komplektā iekļautas propelleru detaļas)
- pults bateriju nodalījuma vāciņš nez kādēļ ir aizskrūvējams, kaut arī rotaļlieta paredzēta "bērniem" no 14 gadu vecuma

Paldies ehobby.lv!
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies