Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Superākais no superzūmiem [Fujifilm X-S1]

Foto, Video

Superākais no superzūmiem [Fujifilm X-S1]Ir tādas fotokameras - superzūmi. Principā tie ir tie paši "ziepīši", kas grib izskatīties pēc spoguļkamerām un bagātīgi aprīkoti ar visādiem labumiem, tajā skaitā nejēdzīgi garu objektīvu. 30x zūms - skan jau feini, bet prakse liecina, ka tāda objektīva konstrukcija ir par daudz sarežģīta, lai visā fokusa garuma diapazonā sniegtu dibensperošu attēla kvalitāti.

Pēdējā laikā gan lielie fotokameru ražotāji koncentrējas uz jauna segmenta apgūšanu - tie ir ziepjutrauka (nu labi, liela ziepjutrauka) izmēra fotokameras ar lielu attēla sensoru, kurš patapināts no spoguļkameras. Tomēr Fujifilm cenšas neaizmirst arī vecās vērtības un izziņojuši premium klases superzūmu X-S1, kuram ir ne tikai garāks kā citiem objektīvs (26x zūms, 24-624mm ekviv.), bet arī lielāks nekā citiem [ziepīšiem] attēla sensors. Bet ne tik liels kā spoguļkamerām. Ir arī makrorežīms, gumijots korpuss, grozāmas metāla ripiņas un izturīga konstrukcija, un vēl, un vēl.


Pirms rezumējoša "gribugribu" jāņem vērā, ka arī cena ir lielāka nekā citiem - aptuveni 500 latu. Japānā. Par tādām naudiņām šai ierīcei jābūt patiesi lieliskai.

Fujifilm X-S1
- 2/3 collas izmēra sensors, 12 megapikseļi, ISO 100-12800
- iebūvēta 26MB atmiņa, SD* atmiņas karšu atbalsts
- 26x (24-624mmmm ekviv., f/2.8-5.6) objektīvs
- minimālā fokusēšanās distance - 1cm
- optiskā attēla stabilizācija
- FullHD video ieraksts
- atlokāms ekrāns  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies