Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tests: HTC Sensation XL [īss apskats]

Tests, Mobilie
Tests: HTC Sensation XL [īss apskats]

Pirms pāris mēnešiem pasaulē parādījās ziņas par kārtējo HTC Sensation lielo versiju, sauktu par XL. Tas patiešām ir izaudzis vēl lielāks nekā tā priekšgājēji un nu tam ir 4.7 collu ekrāns. Ekrāns vien ir gandrīz tikpat liels kā iPhone. Diemžēl viss šis krāsainais laukums ir spējis sapulcināt vien 480x800 pikseļus, kurus var brīvi saskatīt ar neapbruņotu aci. Un tas tā īsti nav forši, jo īpaši laikā, kad Samsung Kelogs Not 5.3 collu displejs ir spējis sapulcināt teju divreiz vairāk pikseļu - 800x1280.

HTC Sensation XL vēderā dzīvo 1.5GHz procesors, 768MB RAM un 16GB atmiņa. Aizmugurē tam 8, bet priekšā 1.3 megapikseļu kamera. Tas apmēram arī viss, kas jāzin par šo aparātu. Ak jā, tas aprīkots arī ar Beats Audio skaņu procesoru, diemžēl demo aparātam komplektā nav Beats austiņas. Taču vismaz ar Skullcandy FMJ austiņām tas skan labi. Operētājsistēma ir Android 2.3.5 ar HTC Sense 3.5. Kāds tad ir Sensation XL?


Pārāk liels. Nē nopietni. To ir fiziski neiespējami vadīt ar vienu roku. Lai ar īkšķi aizsniegtu augšējo pretējo stūri, ir pilnībā jāmaina satvēriens, tādējādi vairs nav iespējams redzēt ekrānu un saprast kur tieši tam trāpīsi. iPhone 3.5 collas var "nosegt" brīvi. Arī Nokia N9 3.9 collas ir OK. Diemžēl XL ir pārāk-XL.

Protams, uz to var skatīties kā uz mazu planšetdatoru un lietot ar abām rokām, tad lietošana ir ērta un koša. Koša pateicoties ekrānam, kurš priecēs acis ar spilgtām krāsām.

Kas attiecas uz Android darbību, tad to īsti nav ko komentēt. Tas darbojas kā jau visi citi Android ar nu jau pierasto HTC Sense saskarni. Viens gan priecē, ar HTC Sync palīdzību iespējams Sensation XL sinhronizēt ar iTunes mūzikas, video un foto ielādei.

Tātad īsumā - HTC Sensation XL ir liels, košs un ar labu skaņu. Ak jā, metālisko korpusu ir ļoti patīkami turēt rokās. Tas rada pamatīgi nostrādātas ierīces sajūtu

+ lieliska Beats Audio skaņa
+ košs ekrāns
+ kvalitatīvs korpuss
- ekrāns ir par lielu ērtai lietošanai ar vienu roku
- ekrāna izšķirtspēja ir mazāka nekā gribētos

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies