Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Levi's iesaka saldēt bikses [bakteriologi iebilst]

Dažādi, Video

Levi's iesaka saldēt bikses [bakteriologi iebilst] Šodien modē ir ūdens taupīšana. Pat smalkās pieczvaigžņu viesnīcās klientus numuriņā sagaida vēstījums, ka jūsu gultas veļa, lūk, tiks mainīta tikai katru otro dienu, lai taupītu vērtīgos saldūdens resursus.

Tad nu lūk, džinsu ražotājs Levi Strauss šajā sakarā atradis oriģinālāku pieeju pasaules glābšanai, savu ūziņu pircējiem rekomendējot nevis tērēt ūdeni džinsus mazgājot, bet vienkārši iestūķēt bikses saldētavā vai izlikt aiz loga, ja sinoptiķi vēsta par gaisa temperatūras pazemināšanos zem nulles. Aukstums, redz, nogalinot baciļus, kas intensīvas lietošanas gaitā piešķir apģērbam, piedodiet, saožamu individualitāti un liek pieņemt lēmumu par ūdens resursu upurēšanu svaiguma labā.

Tomēr šim apģērba saldēšanas priekšlikumam oponē mikrobiologi: viņi iebilst, ka patiesībā jūsu apģērbu apdzīvojošā mikrofora ir itin labi adaptējusies zemām temperatūrām un pēc izņemšanas no saldētavas baktēriju populācija pavisam drīz atjaunosies pilnā apjomā. Efektīvāka esot sterilizācija 120 grādu temperatūrā, tikai - kurš gan gribēs dalīt saunu ar pāri pavalkātu džinsu?

Īsāk sakot, lai cik moderni būtu jaunākie ieteikumi ūziņu debacilizācijā, efektīvākais risinājums tomēr ir un paliek vecā, labā vešmašīna. Turklāt tā paveiks arī to, ko nespēj ne saldētava, ne sauna - aizvāks mērces traipu no bikšu staras.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_spēles

20.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch Case

35.00 EUR
Pārdod
iPhone X 64GB

420.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

155.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies