Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Litra kamera [Lytro light field camera]

Foto

Litra kamera [Lytro light field camera]Vai atceraties filmas, kurās izmeklētāji novērošanas kameras čābisko bildi palielina, uzlabo asumu, rakursu un vēl sazin ko vēl, beigās nonākot uz pēdām labajam varonim vai, tieši otrādi, ļaundarim? Tagad aizmirstiet, jo tie ir meli. Jo tāda fotokamera, kas ļauj kaut ko līdzīgu izdarīt, nonākusi pārdošanā tikai tagad.

Lytro fotokameras noslēpums ir tajā, ka saglabāta tiek nevis plakana bilde, bet gaismas lauka ieraksts. To sauc arī par plenoptisko fotografēšanu (kāds zina, kā tas ir latviski?). Praksē tas izpaužas aptuveni tā, ka virs attēla sensora izvietota mikrolēcu kopa, kas ļauj fotokamerai saglabāt pilnu informāciju par attēlu veidojošo gaismu. Protams, attēls tiek saglabāts specifiskā formātā un tā izšķirtspēja tiek mērīta nevis megapikseļos, bet "megastaros" - 11 megastari, kas galarezultātā pēc apstrādes datorā ļaujot iegūt 22 megapikseļu bildi.

Ko var darīt ar tādu megastaru bildi? Galvenais ieguvums - var mainīt attēla fokusu. Pēc bildes uzņemšanas! Tehnoloģija ļauj arī fotografēt ļoti vājā apgaismojumā, kā arī nedaudz mainīt attēla rakursu, dodot iespēju iegūt trīsdimensiju attēlus.

Fotokameras dizains gan ir padevies īpatnējs - tā atgādina mazu, kantainu tālskati, kura izmēri ir 4x4x11 cm. Kamera aprīkota ar f/2 optiku un 8x optisko tālummaiņu (zūmu, ja jums labpatīk). Pieteikti divi modeļi - ar 8 GB ietilpību (pietiek 350 bildēm) un 16 GB ietilpību (pietiek divtik bildēm). Cenas attiecīgi 400 un 500 kapitālistu naudiņas.

Uz elkoriem vēl neskrieniet, jo pagaidām aparātiņus var tikai pasūtīt ražotāja mājas lapā; piegādes sākšoties nākamgad.  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
iPhone X 256GB

500.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
ASUS X53U

165.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
MacBook Black

145.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR

TH SYSTEMS

(par cenu vienosimies)
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies