Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Noklīduši dati par jaunajiem Nokia Windows Phone telefoniem

Mobilie

Noklīduši dati par jaunajiem Nokia Windows Phone telefoniemTie, kas tic sazvērestībām un neuzticas Nokia jaunajam šefam, noteikti neticēs, ka Windows Phone datu nopludināšana tieši pirms Nokia N9 nonākšanas tirgū, ir nejaušība. Lai nu kā, dati ir klāt un drīz varam gaidīt arī pašus WP telefonus no Somijas.

Šobrīd runas klīst par trīs telefoniem ar [pagaidu] nosaukumiem Ace, Sabre un Searay. Aprīkojuma ziņā aparātiņi izskatās līdzīgi, taču Ace būšot ar milzīgu 4.3 collu ekrānu. Lūk pārējie dati:
Nokia Searay: Clear Black Display CBD, 8MP kamera, 3.7 collu AMOLED ekrāns, 16GB atmiņa, 1.4GHz procesors, Windows Phone 7.5 Mango, 1540mAh baterija.
Nokia Sabre: Clear Black Display CBD, maināmi vāciņi, 3.7 collu LCD, 8GB atmiņa, 5MP kamera, 1.4GHz procesors, Windows Phone 7.5 Mango.
Nokia Ace: 8MP kamera, 4.3 collu AMOLED ekrāns, 16GB atmiņa, 1.4GHz procesors, Windows Phone 7.5 Mango, 1800mAh baterija, HSPA+.

Kā jau parasti, nekādu oficiālu apstiprinājumu šīm ziņām nav, taču specifikācijas izskatās gana reālas, lai kādu Nokia WP telefonu varētu cerēt atrast zem eglītes jau šajos Ziemassvētkos.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies