Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

iTunes mūzikas veikals, iespējams, drīz būs arī Latvijā [papildināts - IR KLĀT]

Dažādi

iTunes mūzikas veikals, iespējams, drīz būs arī Latvijā [papildināts - IR KLĀT]Papildināts. Kā man gadījās pavisam nejauši atklāt - jau šovakar ir iespējams iegādāties mūziku ar Latvijas iTunes kontu. Tiesa, ne visi izpildītāji/ieraksti mums ir pieejami, taču lietas kustās pareizajā virzienā. Lieliski!


Prieka vēsts visiem mūzikas cienītājiem - kā ziņo kāds Polijas laikraksts, iTunes Music Store drīz būs pieejams Polijā un vēl deviņās valstīs. Šīs deviņas valstis visticamāk būs citas Eiropas savienības valstis. Šobrīd 12 ES valstīs vēl nav pieejams iTunes mūzikas veikals, tātad, ja 10 no tām tiks pie sava veikala, tad ir visai lielas cerības, ka starp tām būsim arī mēs. Protams, vienmēr pastāv risks, ka tās divas, kas paliks "aiz borta" būs Latvija un, piemēram Kipra, taču turēsim īkšķus, ka Baltija netiks šķelta.

iTunes mūzikas veikala ienākšana mūsu tirgū beidzot dotu legālu iespēju iegādāties mūziku internetā. Jā, mums ir savi mūzikas veikali, taču būsim godīgi, Rača izloloto mākslinieku klāsts nespēj apmierināt visas Latvijas mūzikas tīkotāju vēlmes.

Viena albuma cena iTunes veikalā ir vidēji 10 līdz 20 eiro, atkarībā no izpildītāja popularitātes un albuma aktualitātes. Iegādāto mūziku iespējams klausīties iTunes atskaņotājā un jebkurā piesaistītā ierīcē - iPod, iPhone vai citā mūzikas atskaņotājā. Turklāt izmantojot visai drīz pieejamo iCloud visa mūzikas kolekcija būs pieejama tiešsaistē, tādējādi nebūs "jākož pirkstos", ja nebūs līdz paņemts iemīļotais albums - atliks vien atvērt savu aifonu un attiecīgo mūziku ielādēt.

iCloud piedāvās arī līdz šim nebijušu iespēju iTunes Match, kas par fiksētu gada maksu (25$ ASV) ļaus aizstāt savu mūziku ar kvalitatīvu kopiju no iTunes krājumiem un sinhronizēt to ar "mākoni". Šī iespēja tiks piedāvāta arī "citos ceļos" iegūtai mūzikai, tādējādi Apple ir radis risinājumu kā mūzikas industrija varētu saņemt kaut nelielu kompensāciju par zagto mūziku.

Kā parasti oficiāla apstiprinājuma no Apple par jaunajiem iTunes veikaliem nav, taču ir visai lielas cerības, ka tie patiešām tiks pieteikti 4. oktobrī notiekošajā Apple pasākumā, kurā reizē ar citiem jaunumiem tiks prezentēts arī jaunais iPhone modelis. Arī par to pagaidām klīst tikai baumas - iespējams būs iPhone 5 ar radikāli atšķirīgu dizainu un lielāku ekrānu, taču iespējams, būs tikai uzlabots iPhone 4.

Turam īkšķus, lai ziņas par iTunes Music Store Latvijā būtu patiesas un mums visiem būtu iespēja legalizēt savus mūzikas krājumus. Jautājums arī lasītājiem - kādas ir jūsu mūzikas iegādes tradīcijas - disku pirkšana vai čiepšana no pirātiem? Un cik jūs būtu gatavi atvēlēt mūzikas iegādei?
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Medion Akoya P17 17

499.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

125.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies