Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Kakao.lv Londonā: iepazīšanās ar HTC Radar un Titan

Tehnika, Dažādi

Kakao.lv Londonā: iepazīšanās ar HTC Radar un Titan Kā jau daži būs dzirdējuši, 1.septembra vakarā Londonā HTC iepazīstināja publiku ar diviem jauniem Windows Phone 7 tālruņiem. Lai arī Londona ir visai ierasta vieta šādiem pasākumiem, HTC ir viens no šībrīža tirgus līderiem, tāpēc labprāt pieņēmām uzaicinājumu doties uz Londonu un iepazīties ar jaunumiem klātienē.

Pasākums noritēja pašā Londonas sirdī, pavisam netālu no Trafalgāras laukuma un citiem populārajiem tūrisma galamērķiem. Kad autobuss no viesnīcas mūs atveda uz pasākuma vietu Victoria House, ieraudzījām veselu rindu HTC fanboju, kuri nepacietīgi drūzmējās aiz lentītes pie ēkas pieejas. Dūšīgi melni vīri mūs uzņēma lietišķi: “Press? Ok! Go in!”


Par neparastu gaisotni HTC bija parūpējušies. Kāpnes, kuras veda uz prezentācijas telpu pagrabā, bija zaļi izgaismotas, bet uz sienām vīdēja HTC logo un devīze “quietly brilliant”.Pēc neilgas čillošanas un uzkodu iebaudīšanas zilas gaismas pildītā naktskluba telpā mūs sveica HTC runas vīrs, aicinot izmēģināt jaunos tālruņus vēl pirms publiskās prezentācijas. To arī nekavējāmies darīt, un tur jau tie bija - 3.8 collu Radar un 4.7 collu Titan.Pirmie iespaidi par tālruņiem bija lieliski - abas ierīces ir ļoti veiktspējīgas un darbina Windows Phone animācijas skaisti, bez jebkādas aizķeršanās. Šeit ir vērts piebilst, ka Windows Phone, ja kāds vēl nav ar šo programmatūru iepazinies, ir konceptuāli jauns virziens mobilo tālruņu programmatūrā un, jāatzīst, liek androīdam izskatīties mazliet vecmodīgam.Gan Radar, gan Titan aprīkoti ar lieliskiem ekrāniem un, lai arī abu ekrānu izšķirtspēja ir identiska, lielā Titan lietošana ir patīkamāka un attēls neizskatās graudaināks. Sevišķi iespaidīgi izskatījās tālrunī instalētās spēles. Nedaudz pārsteidza, ka Titan ar visu salīdzinoši milzīgo ekrānu tomēr bija turams rokā visai ērti.Drīz pēc tam naktskluba telpas piepildīja iepriekš minētie HTC fanboji un sākās oficiālā prezentācija - uzruna, tālruņu video prezentācijas ar pārlieku skaļu skaņas pavadījumu.Paldies HTC par uzaicinājumu un laipno uzņemšanu Londonā!


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Palm Phone

125.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies