Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Grāmatas bez maksas

Kādu laiku atpakaļ atradu ļoti interesantu lietu - Project Gutenberg. Tas ir online grāmatu katalogs, kur jebkurš var lejupielādēt dažādas grāmatas. Galvenokārt tur ir pieejama klasiskā daiļliteratūra sākot no Viktora Igo, Šekspīra un Oskara Vailda un beidzot ar Marku Tvenu, Luisu Kerolu un Džeromu K. Džeromu (trīs vīri laivā).
Taču ir arī nopietnāki filozofu un citu gudro darbi, piemēram, Nīče, Makijavelli un Einšteins.

Visas grāmatas pieejamas TXT (teksta) faila formātā, tātad pēc lejupielādes droši vien vajadzēs Wordā nedaudz pamainīt formatējumu, lai būtu vieglāk lasāms. Tālāk jau pēc pašu spējam un vēlmēm. Varat izdrukāt, lasīt datorā jeb ielādēt savos PDA vai mobilajos telefonos, lai varētu lasīt, piemēram, braucot vilcienā.

Protams, šāda "elektroniska grāmata" nekad neaizstās īstu, apņurcītu, padilušu papīra grāmatu. Taču reizēm ar to pietiek. Reizēm vienkārši gribas atrast kādu citātu, jeb sameklēt, kā tad īsti sauca to trusīti Alises brīnumzemē.

Es pats nolēmu pavadīt pāris jautrus vakarus un izdrukāju Jerome K. Jerome "Idle Thoughts of an Idle Fellow", grāmatu, kas sekoja pēc "Trīs vīri laivā" un "Trīs vīri uz vellapēda".

Lielākā daļa grāmatu ir angļu valodā. Dažas grāmatas pieejamas arī MP3 audio formātā, tiem, kam slinkums lasīt.

Grāmatas meklēt var gan pēc nosaukumiem, gan to autoriem. Interesants ir grāmatu TOP 100.

Un kas pats galvenais - tas viss ir bezmaksas!

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies