Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Ofisa programmatūra iWork beidzot pieejama arī iPhone lietotājiem

Softs, Apple
Ofisa programmatūra iWork beidzot pieejama arī iPhone lietotājiemTiem, kurus nebaida veikli pirkstu vingrinājumi mazā skārienjutīgā ekrāniņā, noteikti patiks ziņa, ka beidzot arī iPhone versijā ir pieejamas Apple iWork programmas - Pages, Numbers un Keynote. Tagad garus tekstus, smukas tabulas un kustīgas prezentācijas varēs radīt arī mazajos spīdīgajos telefoniņos. Katras aplikācijas cena ir 7.99 eiro un tās ir universālās aplikācijas - lietojamas arī uz iPad.

Protams, ideja rakstīt kursa darbu vai apkopot grāmatvedības datus telefona ir visai absurda, taču iespēja pielabot jau iepriekš sagatavotu dokumentu var būt visai noderīga. Jo īpaši komplektā ar iespēju pieslēgt telefonu projektoram un prezentēt savus jaunos sasniegumus biznesa partneriem vai citiem tikpat garlaikotiem cilvēkiem.

Savukārt tos, kurus totāli ir šokējusi doma par dokumentu gatavošanu telefonā, es varu mierināt, atgādinot, ka iPhone var pieslēgt Bluetooth klaviatūru un rakstīt izmantojot to. Lai pavisam uzskatāmi to demonstrētu, šo rakstu es gatavoju tieši šādā veidā - rakstot savā telefonā ar Bluetooth klaviatūras palīdzību. Man gan ir slinkums šo procesu nofotografēt, tādēļ jums būs jātic uz vārda.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies