Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kristaps

Minimal Tiktok tavam Nano

Dažādi
Minimal Tiktok tavam NanoJaunākās paaudzes mūzikas atskaņotāji Apple iPod Nano ir aprīkoti ar skārienjūtīgiem ekrāniem, kas tos padara par ļoti iekārojamiem gadžetiem. Tie ir maziņi, viegli un ekrāns ļauj uz tiem darbināt dažādas programmas (piemēram, radio, bilžu pārlūkotāju vai Nike+ skriešanas programmu).

Čikāgā bāzētās dizaina studijas MINIMAL dibinātājs Skots Vilsons nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta un šoreiz ir radījis divus interesantus produktus, kas iPod Nano padara par skārienjūtīgiem rokaspulksteņiem. TikTok ir vienkārša aproce, kurā viegli ieliekam iPod Nano un tādējādi iegūstam stilīgu rokaspulksteni. LunaTik ir mazliet nopietnāka aproce, kas veidota no alumīnija elementiem un tajā iPod Nano var ieskrūvēt - tādējādi šis nu jau kādreizējais "vienkārši mūzikas atskaņotājs" kļūs par nopietnu rokaspulksteni. Ideja ir lieliska savā vienkāršībā un projekta autors norāda, ka aksesuāri tirdzniecībā būs pieejami jau nākamā gada sākumā. TikTok maksās $34.95 un LunaTik mazliet dārgāk - $69.95.

Apple prot ražot lieliski nostrādātus produktus un ja tos papildina vēl līdz smalkākajai niansei nostrādāti aksesuāri, tad gan laime pilnīga...
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies