Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kristaps

Ferrari 612 GTO Concept - sarkanais niknais

Auto, Koncepts

Ferrari 612 GTO Concept - sarkanais niknais

Auto mēdz veidot neuzkrītoši un nepamanāmi pelēcīgus. Auto mēdz veidot skaļus, jocīgas formas un koši krāsotus. Un tad pāri visām auto klasēm stāv autoindustrijas dārgākie un jaudīgākie eksemplāri - superkāri. Parastam mirstīgajam (autors skumji nopūšas) tie tā arī paliek sapņu un pielūgsmes objekts.

Tieši superauto visos laikos ir bijuši tie braucamrīki, kas savās formās un izdvestajās skaņās iemieso to pašu, pašu autopasaules esenci, kas ikviena sevi cienoša vīriešu cilvēka sirdij liek iepukstēties straujāk. Ikviena šo auto forma ir ideāla un veidota ar precizitāti līdz tik smalkai milimetru iedaļai, ko "parasts mirstīgais" pat neprot nosaukt pareizā terminā. Šādu superauto jauda ir tik milzīga, ka to vislabāk raksturot var šādi: "Sasummējam visu ciematā esošo braucamrīku jaudas kopā un vēl piemetam Mērdzenes Vasīlija Audi zirdziņus." Superauto tiek izstrādāti tik rūpīgi, ka lielākā daļa nemaz nekur tālāk par rasējumiem, dizainiem, putuplasta modeļiem un konceptiem netiek. Mani māc skumjas, kad iedomājos, ka Ferrari 612 GTO Concept var tā arī nekad nepāraugt reālā auto. Kas par to, ka (visdrīzāk) pats to nekad tā arī nespēšu atļauties.

Koncepta autors ir kāds Sasha Selipanovs, kas sevi ir pasludinājis par "dusmīgo autiņu dizaineri". Un Ferrari 612 GTO Concept ir izdevies patiesi dusmīgs un es pat teiktu - nikns. Tas apvieno autoindustrijas labāko piemēru daļiņas, visu uzkuļ kopā un nomet apstulbušo skatītāju priekšā. Konceptā var saskatīt vecāku Ferrari iezīmes, te ir šis tas no Aston Martin un pat amerikāņu sapņa - Camaro.

Izslēdz telpā apgaismojumu, izdzen no dzīvokļa sievu/bērnus, lai netraucē. Un kārām acīm tver ikkatru šī koncepta formu. Mākslas Darbs!
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
Asus VivoBook 14 X420UA

395.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies