Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kristaps

Skype for Mac 5.0 Beta – pilnīgs murgs

Softs, Mac, Video

Skype for Mac 5.0 Beta – pilnīgs murgsPar jaunumiem tehnikas pasaulē raksta Kristaps no krizdabz.lv

Izvemties. Noslaucīt muti un klaviatūru. Piecelties un aiziet uz virtuvi pēc pērnās etiķa esences pudelītes. Izdzert to vienā rāvienā un ātri, kamēr vēl kuņģis vienā gabalā, aizskriet līdz savam devītā stāva balkonam. Uz īsu brīdi atcerēties tos skaistos laikus, kas piedzīvoti un pārmesties pāri balkona margām. Pretī drošai nāvei!

Aptuveni šādas domas raisās prātā apskatot jauno nesen prezentēto Skype for Mac Beta versiju. Jau izlasot pirmās runas par šo jaunumu, es ar bažām vēru vaļā Skype mājaslapu. Manas vislielākās bažas bija saistītas tieši ar Skype vizuālās puses “uzlabojumiem”. Proti, Skype Mac versija ilgus gadus bija slavena ar savu vienkāršo un minimālistiski tīro dizainu. Es šo programmu ilgus gadus varēju droši saukt par etalonu citiem. Es saprotu, ka Windows lietotājiem var piedāvāt briesmīga paskata programmatūru un neko, tie lietos, jo pieraduši. Taču viena no Apple produktu labākajām īpašībām ir uzsvars uz lietojamību un gluži vienkārši skaistām lietām. Un tad nu šis Skype darbs kaut kā pavisam nesapas ar šādu ideoloģiju.


Jau tālajā 2008. gadā šausminājos par kādu murgu kļuva Skype ceturtā versija Windows sistēmām. Un savas domas es neesmu mainījis līdz šim, uzskatu, ka Skype kļuva par nelietojamu līdz ar izaugšanu par milzoni kā saskarnes dizaina, tā resursrijīguma ziņā. Es ar bažām gaidīju, kad tas notiks arī ar Skype for Mac versiju un sagaidīju arī.

Paši Skype pārstāvji gan sakās, ka jaunā versija ir lielisks produkts un tā nāk ar tādiem jauninājumiem kā uzlabota lietotāja saskarne, jauna zvanu vadības josla, uzlabota meklēšana, kā arī grupu videozvanu atbalsts. Un, nē, Mac lietotājiem Skaipē nav pieejams Facebook atbalsts (Skype 5.0 for Windows gan šāda iespēja ir).

Lejupielādēt jauno beta versiju vari Skype mājaslapā.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Mac Mini Late 2014

320.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

830.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies