Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Philips pielipināmā iPhone baterija

Tehnika, Mobilie

Philips pielipināmā iPhone baterijaPirms vairākiem mēnešiem es salūzu. Ilgi turējos pretī atrodot visdažādākās atrunas, taču tomēr padevos spiedienam un kārdinājumam. Pārgāju no iemīļotās Nokia uz iPhone.

Viss, protams, ir jauki un skaisti. Ķīseļa upes un mannas mākoņi. Bet viens gan mani pārsteidza, kaut arī biju tam gatavojies. Tas, protams, ir baterijas darbības laiks. No pierastajām Nokia 4 dienām tas ir sarucis līdz... vienai. Reizēm arī nepilnai. Tāpēc iPhone lādētāji (USB vadi) ir gan mājās, gan darbā, gan mašīnā, gan vienmēr līdz somā. Taču ne vienmēr pa rokai ir USB rozete. Jo īpaši ja vulkānisko putekļu dēļ ir atcelts lidojums un ir trīs diennaktis jāpavada autobusā...

Tad talkā nāk ārējā baterija. Tās ir pieejamas gan kā piespraužami klucīši, kas karājas zem telefona, gan kā "maciņi" ar biezu muguru. Taču Philips ir radījuši ko vēl jautrāku - ar vakuuma lipekļiem pielipināmu bateriju. Piespraud, noloki un pielipini. Ļoti, ļoti... interesanti.

Pati baterija ir ar 1200 mAh ietilpību, kas ir apmēram tieši tik pat cik pašam iPhone. Tātad ar šo komplektu varēs izdzīvot... divas dienas.

Cena gan ir visai skarba. 60 eiro. 42Ls. Pat Energizer baterija ar 1800mAh ietilpību maksā vien 30Ls. Laikam jau tā lipināšanas ideja ir tik dārga...

P.S. Protams, protams, iPhone var izturēt arī divas un pat trīs dienas, ja to lieto ļoti taupīgi. Taču lietojot aktīvi, jāapbruņojas ar uzlādes iespējām.

P.P.S. Tiem, kas grib papildus bateriju, bet nav gatavi maksāt bargo naudu par Philips ražojumu, varu ieteikt nenosakāmas izcelsmes, bet apmierinošas kvalitātes 1800mAh bateriju par 15Ls.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies