Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

iMaks ļaus justies drošam un nervozam

Dažādi
iMaks ļaus justies drošam un nervozamNē, nē, ne iMac. iMaks. Pareizāk sakot iWallet. Tas ir moderns elektronisks maks. Pieejams oglekļšķiedras un citu bruņu materiālu izpildījumā tas nodrošināšot maksimālu aizsardzību. Taču tā ir tikai pasīvā drošība.

Aktīvo drošību nodrošina pirkstu nospiedumu lasītājs. Maku atvērt varēs tikai tā īpašnieks ar iepriekš reģistrētiem pirkstu nospiedumiem. Izklausās labi, bet visi kam ir datori ar iebūvētu pirkstu nospiedumu lasītāju noteikti zinās cik totāli neuzticami tie ir. Viena lieta, ja nevari laikā ielogoties savā datorā, bet ja tev jāstāv veikalā pie kases un desmitiem reižu jāmēģina gar maka stūrīti pareizā ātrumā novilkt pirkstu, tas vairs nav forši. Un nemaz nedomāsim kas notiek, ja makam beidzas baterijas.

Bet ar to vēl jautrība nebeidzas. iMakam ir iebūvēts arī Bluetooth savienojums. Izmantojot to maku var "sapārot" ar telefonu. Tad, ja gadījumā nāksies maku aizmirst - t.i. iziet no Bluetooth uztveramības zonas, tas sāks neganti signalizēt. Ideja jau laba, bet atkal - visi, kas ir darbojušies ar Bluetooth zina cik absurdi neuzticams un nestabils ir šis savienojums.

Viss šis skaistums un jautrība ir pieejams par nieka 300 dolāriem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies