Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Google tulks jebkurai programmai

Softs, Video
Google tulks jebkurai programmaiDroši vien visi mēs laiku pa laikam dodamies uz translate.google.com lai pārtulkotu kaut ko, par ko neesam droši vai vispār nesaprotam. Tulkošana ir neatsverams palīgs, jo ļaus mums saprast tekstu jebkurā valodā. Mīnuss šai iespējai ir tāds, ka mums jādodas uz Google lapu, lai kaut ko pārtulkotu. Te nu talkā nāk Google Translate Client - maza programmiņa, kas tulkošanu ļauj izmantot jebkurā programmā, sākot ar interneta pārlūku un beidzot ar teksta redaktoru.

Programmiņa klusītēm sēž ekrāna stūrītī un gaida, kad lietotājs iezīmēs kādu tekstu, kuru nesaprot. Tad tā ātri un eleganti vajadzīgo pārtulkos un piedāvās iespēju nokopēt vai pat uzreiz aizstāt oriģinālu.

Ērti. Un bezmaksas. Pieejama tikai Windows (arī 7).

Atgādināšu arī par Google tulka bukmārkletiem - tās ir mazas grāmatzīmītes uz kuras nospiežot pašreizējā lapa tiks automātiski iztulkota vēlamajā valodā. Dodies šeit un lauciņu ar "Latvian" ievelc sava pārlūka grāmatzīmju joslā. Pēc tam, kad uziesi lapu svešā valodā vienkārši nospied uz šīs pogas un baudi tulka maģiju.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies