Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Krāsainais Pentax japāņu popkultūras cienītājiem

Foto, Pentax
Krāsainais Pentax japāņu popkultūras cienītājiemPentax radījis jaunu modifikāciju K-x fotokamerai. Tehniski šī kamera neatšķiras no standarta K-x, taču vizuāli tā izceļas ar Lego cienīgu korpusu.

Standarta Pentax K-x ir pieejami melnā, zilā, sarkanā un baltā krāsā, taču japāņiem ar to vien nepietiek. Tāpēc tika radīta īpaši raibā versija Japānas popkultūrā populārā robota Korejanai krāsās. Jā, japāņi ir apsēsti ar robotiem. Kameras korpusa paneļi ir sarkanā, zilā, dzeltenā un baltā krāsā, ar uzzīmētu robota sejiņu uz zibspuldzes.

Pentax Korejanai K-x aprīkots ar 12.4 megapikseļu CMOS matricu. Tas spēj uzņemt foto ar ISO jutību no 100 līdz 12800 un video 720p izšķirtspējā. Autofokusu nodrošina 11 punkti, savukārt procesors spēj vienlaicīgi atpazīt 16 sejas, lai nodrošinātu optimālu fokusu kopskatiem. Nav gan zināms, vai tas spēj atšķirt rī robotu sejas.

Pentax Korejanai K-x cena ir aptuveni 420 latu, taču tas pieejams tikai Japānas tirgū, turklāt ļoti ierobežotā skaitā. Kameras visticamāk nonāks kolekcionāru rokās.

Nez kāda izskatītos kamera Latvijas stila cienītājiem - pelēka kā Sprīdīša vamzis vai brūna ar pūkainām Lāčplēša ausīm?  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies