Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kindle ienāk Latvijā

Tehnika
Kindle ienāk LatvijāNu labi, tās ir tā mazliet skaļi teikts, jo Kindle Latvijā neienāk. Kindle uz Latviju ir jāpasūta. Taču beidzot mēs arī to varam darīt!

Tātad Amazon elektroniskais grāmatu lasītājs tik tikko kļuva pieejams gandrīz visā pasaulē. Līdz šim tas bija vienīgi amerikāņu prieks. Pie mums gan nedarbosies grāmatu ielāde izmantojot mobilo tīklu, un elektroniskās grāmatas būs jāpērk datorā. Tās pēc tam ar USB kabeli varēs pārsūtīt uz Kindle.

Pie mums nedarbosies arī Kindle interneta pārlūks un bezmaksas blogu lasīšana. Taču tas jau ir sīkums.

Labā ziņa ir tāda, ka Amazon ir samazinājuši Kindle cenu, kas tagad ir 279 dolāri (apmēram 130 latu). Kas šo elektronisko grāmatu jau noliek tajā kategorijā, par kura iegādi jau var reāli sākt domāt. Amazon gan brīdina, ka iespējams mums nāksies nomaksāt muitas nodevas, tāpēc esiet modri.

Protams, joprojām paliek vecā labā problēma ar elektroniskajām grāmatām latviešu valodā. Tādu nav. Bet mēs taču visi lasām angliski, vai ne?

Priecīgi? Laimīgi? Pirksiet? Dāvināsiet sev vai citiem Ziemassvētkos?

P.S. Ja jūs bieži pasūtat grāmatas iesaku Amazon vietā izmantot BookDepository. Zemākas cenas un ātra bezmaksas piegāde.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies