Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Sony a850 - 24.6 megapikseļi un citi labumi

Foto

Sony a850 - 24.6 megapikseļi un citi labumiPiedošanu, man šodien tāds aizņemts rīts, tāpēc neko nespriedelēšu. Lūk jauna fotokamera, zemāk preses relīze ar visu informāciju.

-Jaunā 24,6 megapikseļu kamera α850 ar profesionālām iespējām
-Pilna kadra 24,6 efektīvo megapikseļu Exmor™ CMOS sensors un divi BIONZ procesori nodrošina detalizētus attēlus ar niecīgu graudainību un augstu jutību — līdz pat ISO 6400 (ar paplašināto ISO diapazonu).
-Spilgts optiskais stikla pentaprizmas skata meklētājs ar 98% pārklājumu.
-Tehnoloģija SteadyShot INSIDE™ ļauj samazināt ekspozīcijas ātrumu līdz pat 4 soļiem visiem objektīviem.
-Foto kvalitātes (921 K punktu) 3 collu Xtra Fine LCD ekrāns.
-Ātrs un ļoti precīzs 9 punktu AF ar 10 fokusa palīgpunktiem.


Vairāk attēlu šeit


Jaunā Sony kamera DSLR-α850 nopietniem fotografēšanas entuziastiem par pievilcīgu cenu piedāvā radošas iespējas, ko nodrošina pilna kadra attēlveidošana.

Kameras α850 izturīgā konstrukcija paredzēta uzticamai un profesionālai fotografēšanai. Kamera ir aprīkota ar tādu pašu 24,6 megapikseļu sensoru un praktiski arī visām iespējām, kas pieejamas pērn izlaistajā augstākās klases kamerā DSLR-α900. Arī kamera α850 var pilnībā izmantot α sērijas objektīvu radošās iespējas. To skaitā ir Carl Zeiss augstākās kvalitātes pilna kadra optika, kā arī pieci jaudīgi G sērijas objektīvu modeļi.

Kamerai α850 ir pilna kadra 24,6 efektīvo megapikseļu Exmor™ CMOS sensors, kas ļauj iegūt nevainojamus un detalizētus visaugstākās kvalitātes attēlus ar lieliskām, īstenībai atbilstošām, krāsām.

Pilna kadra sensora radītie augstas izšķirtspējas attēlu dati tiek pilnveidoti ar divpakāpju trokšņu samazināšanu gan analogajā, gan arī ciparu stadijā. Gan augstā sensora izšķirtspēja, gan jaudīgā trokšņu novēršanas metode nodrošina viskvalitatīvākos attēlus, pat tad, ja izmantoti maksimālie jutības iestatījumi — ISO 6400 (ar paplašināto ISO diapazonu).

Kameras optiskais stikla pentaprizmas skata meklētājs palīdz iegūt precīzas kompozīcijas un piedāvā ļoti spilgtu skatu ar minimāliem izkropļojumiem un aptuveni 98% kadra pārklājumu.

Nopietni fotografēšanas entuziasti augstu novērtēs kameras ātro un ļoti precīzo automātiskā fokusa sistēmu, kas nodrošina kadrēšanas brīvību, kā arī ļauj vieglāk optimāli fokusēt kustībā esošus objektus. Deviņu punktu AF sistēma papildināta ar 10 fokusa palīgpunktiem, kas palīdz noteikt objektu un samazināt nefokusētu kadru skaitu, kā arī īpašu F2.8 sensoru uzlabotai AF precizitātei ar plata atvēruma objektīviem.

Fotoattēlus var apskatīt lielajā un ļoti kontrastainajā 3 collu Xtra Fine LCD ekrānā, kas nodrošina ļoti augstu izšķirtspēju (921 K punktu), ļaujot attēlus labi novērtēt arī ārā, kā arī ļoti spilgtā apgaismojumā.

Inteliģentā priekšskatījuma funkcija pirms fotografēšanas rāda ekspozīcijas, baltās krāsas balansa un dinamiskā diapazona optimizētāja pielāgotos efektus. Šis priekšskatījums ir nenovērtējams, veidojot sarežģītu ainu kompozīcijas, kurās parasti tiek izmantoti dažādi atšķirīgu krāsu temperatūru apgaismojuma avoti.

Pieskaroties pogai Fn, ekrāns pārslēdzas ātrās vadības režīmā, kas ar vienu roku ļauj ērti noregulēt svarīgākos fotografēšanas parametrus. Otrā LCD panelī, kas izvietots kameras korpusa augšdaļā, var redzēt noderīgu informāciju par galvenajiem iestatījumiem pat tad, ja galvenais LCD ekrāns ir izslēgts.

Tāpat kā pārējām Sony DSLR kamerām, arī kamerā α850 ir tehnoloģija SteadyShot INSIDE™. Šī iebūvētā optiskās stabilizācijas sistēma ļauj samazināt ekspozīcijas ātrumu līdz pat 4 soļiem ar visiem sistēmas objektīviem. Tādējādi tā paver iespēju vēl radošākām iespējām, fotografējot „no rokas”.

Ar kameru α850 pat grūtos fotografēšanas apstākļos var iegūt uzticamu rezultātu. To nodrošina alumīnija šasija un magnija sakausējuma virsbūve. Skata meklētājs, karšu ligzdas, kameras vadība un citas pret putekļiem un mitrumu jutīgas vietas ir pasargātas ar gumijas blīvējumu. Arī pretputekļu aizsardzības sistēma pasargā pilna kadra sensoru no objektīva mainīšanas laikā spoguļa nodalījumā iekļuvušajiem putekļiem.

Ar komplektā iekļauto augstas kapacitātes InfoLITHIUM™ uzlādējamo bateriju (NP-FM500H) varēsiet veikt līdz 880 uzņēmumiem. Bateriju uzlādes līmenim var sekot ar 1% precizitāti. Tādējādi lietotājs var būt pārliecināts par atlikušo fotografēšanas laiku.

Lai fotoattēlus aplūkotu uz lielā ekrāna, kameru var pieslēgt BRAVIA™ vai jebkuram citam augstas izšķirtspējas (HD) televizoram (nepieciešams papildu HDMI kabelis).

Kamera α850 ir pilnībā saderīga ar Sony kameras - flagmaņa α900 piederumiem.

Pilna kadra objektīvu klāstu papildina jaunais 28‑75mm F2.8 SAM objektīvs. Šis mazais un ērti līdznēsājamais objektīvs ir ideāli piemērots fotografēšanas entuziastiem, kas vēlas pilna kadra optiku papildināt ar spilgtu un daudzpusīgu tālummaiņas objektīvu. Šim tālummaiņas objektīvam ir plats F2.8 atvērums, un tas nodrošina nevainojamu attēlu kvalitāti. Tas ir lieliski piemērots ikdienas fotografēšanai. Ar spilgto maksimālo atvērumu objektīvs 28‑75mm F2.8 SAM ir īpaši piemērots interjera un portretu fotografēšanai dažādā apgaismojumā.

Priekšrocības nodrošina arī zibatmiņas karte Memory Stick™, kas ir neatņemama Sony alpha sastāvdaļa. Uzlabotā zibatmiņas karte Memory Stick PRO-HG Duo HX (4 GB, 8 GB, 16 GB vai 32 GB) ir lieliski piemērota secīgās fotografēšanas režīmam, jo tajā lieliski apvienota lielapjoma atmiņa un ātrdarbība. Ar 32 GB zibatmiņas karti Memory Stick PRO-HG Duo HX nekad nepalaidīsiet garām svarīgāko fotografēšanas mirkli, jo vienā minūtē var uzņemt aptuveni 160* fotoattēlus (RAW+JPEG/L formātā, ar 24 megapikseļu izšķirtspēju).
Ar komplektācijas USB adapteri 32 GB zibatmiņas karte Memory Stick PRO-HG Duo HX ir lieliski piemērota lietotājiem, kas vēlas ātri pārsūtīt datus: apt. 660 attēlus (L lielums, 24 megapikseļu izšķirtspēja) RAW+JPEG režīmā iespējams pārsūtīt 26 minūtēs.

Pieejamība un cenas
DSLR-α850 pilna kadra SLR ciparkamera būs nopērkama no 2009. gada oktobra, un 28-75 mm objektīvs būs nopērkams no 2009. gada decembra. Izstrādājumu cenas:
DSLR-α850 bez objektīva Ls 1500
DSLR-α850 ar objektīvu 2875F28 Ls 1900

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies