Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia Money - telefons aizstās kredītkarti

Nokia, Dažādi

Nokia Money - telefons aizstās kredītkartiIzskatās, ka Nokia tiešām nolēmusi sekot analītiķu ieteiktajam, un no vienkārša telefonu ražotāja kļūs par pasaulē lielāko banku. Skan spēcīgi, bet tam ir labs pamatojums. Mobilais telefons ir 4 miljardiem cilvēku. Atliek vien radīt servisu, kas ļauj šos telefonus izmantot maksājumu veikšanai. Tieši tas tiks darīts ar Nokia Money.

Pakalpojums būs kas līdzīgs PayPal sistēmai. Virtuāls bankas konts, kas ļauj ļoti ērti un vienkārši norēķināties. Piemēram, lai pārsūtītu naudu kādam cilvēkam, atliks vien zināt viņa telefona numuru un izvēlēties to no kontaktiem. Līdzīgi notiks samaksa par pirkumiem un pakalpojumiem gan internetā, gan "parastajos" veikalos.

Tieši kas un kā notiks pagaidām nav zināms, taču Nokia apgalvo, ka sistēmu varēs lietot ar burtiski jebkuru mobilo telefonu. Skaisti. Beidzot varam redzēt pozitīvu nākotni somu uzņēmumam. Visa un Mastercard gan noteikti sper zibeņus, apzinoties cik draudīga šāda sistēma var izrādīties pašreizējiem maksāšanas līdzekļiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies