Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Enicikls - motorizētais vienritenis

Tehnika, Video
Enicikls - motorizētais vienritenisSegwey ir vakardiena. Kam gan vajag divus riteņus, ja pilnīgi pietiek ar vienu. Vismaz tā domā slovēnis Aleksandrs, kurš uzbūvējis Enicycle.

Sēdeklis, baterija, procesors, atspere un ritenis ar elektromotoru. Tas arī viss. Kāp virsū un brauc. Nekādu vadības pogu, slēdžu vai sviru nav. Viss ir gaužām vienkārši - paliecies uz priekšu un Enicikls brauks uz priekšu. Sagāzies atpakaļ un tas apstāsies. Stūrēšana notiek tieši tāpat - pašķiebjoties uz sāniem. Smalki. Daudz praktiskāk kā milzīgais Segwey.

Ar vienu baterijas uzlādi pietiekot vismaz trīs stundām brauciena. Savukārt lai iemācītos braukt ar Eniciklu, pietiekot vien ar pusstundu. Zemāk video, kur varam redzēt mācīšanās procesu. Vienkārši.

Lai cik smuks un vilinošs Enicikls neizskatītos, vismaz pagaidām to nav iespējams nopirkt. Aleksandrs to vienkārši ir uzbūvējis savam priekam. Bet ja viņam izdosies atrast investorus, tad pēc kāda laika Eiropas ielās varēsim redzēt motorizētus gājējus.

Vai jums tāds braucamrīks noderētu? Brauktu uz darbu ar tādu? Man jau dikti patiktu, tikai man nebūtu liela jēga no tā, jo darbs ir pārsimt metru attālumā.

Spied šeit, ja video nav redzams

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies