Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Izlasi vēlāk

Softs
Izlasi vēlākReizēm ceļojot internetā gadās uziet ko ļoti interesantu un noderīgu (neticami, bet reizēm tā gadās...) taču tieši tajā brīdī tev nav laika to izlasīt. Tad ir jādomā, kā atcerēties atrast šo lapu tad, kad tev būs laiks. Var pats sev sūtīt uz epastu lapas adresi. Vari arī ielikt kalendārā. Var iemest linku Dropboxā, lai tas vienmēr visur būtu pieejams. Taču izrādās, ka var to darīt pavisam ērti - ar Read It Later.

Tas ir webserviss, kurš ļauj ar vienu klikšķi konkrēto lapu noglabāt nākotnes vajadzībām. Pēc idejas līdzīgs grāmatzīmju krātuvei, taču tā kā tas ir internetā nevis pārlūkā, tad visām "grāmatzīmēm" vienmēr var piekļūt no jebkura datora. Vai iPhona - ir arī speciāla programmiņa priekš iPhone.

Lai sāktu ar to rīkoties ir jāpiereģistrējas un jāpievieno pārlūka adrešu joslai viens, divi vai trīs bukmarkleti (aktīvās grāmatzīmes) - Lasīt vēlāk, Esmu izlasījis, Lasāmo saraksts. Tad, ceļojot interneta dzīlēs un uzejot ko noderīgu atliek vien nospiest uz "Lasīt vēlāk" un lapa tiek pievienota lasāmo sarakstam. Kad ir laiks lasīšanai - dodies uz Lasāmo sarakstu un lasi! Šim sarakstam ir pieejams arī savs RSS, kas ļauj to izmantot vēl ērtāk un arī dod iespēju to redzēt citiem.

Tātad - izlasiet šo vēlāk! Silti iesaku visiem..

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies