Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Palm Prē - jauna iPhone alternatīva

Mobilie, Palm, Video

Palm Prē - jauna iPhone alternatīvaPēdējās dienās otrpus lielajam dīķim norisinās visai lieli notikumi - Palm ir beidzot izlaidis jauno smārtfonu (viedtālruni) Prē. Īpašs tas ir ar to, ka vistiešākajā veidā cenšas konkurēt ar iPhone.

Atšķirību gan ir daudz, sākot jau ar to, ka Prē ir fiziska klaviatūra (iPhone vadība notiek tikai ar skārienjutīgo ekrānu). Ekrāns gan ir mazāks, taču ar tādu pašu izšķirtspēju - 320x480. Pilnīgi jauna ir telefona operētājsistēma, tā ir Palm izstrādātā WebOS, kas vismaz pagaidām izskatās visai labi.

Protams Prē ir visi iespējamie savienojumu veidi sākot ar 3G un Bluetooth un beidzot ar Wifi. 3 megapikseļu kamera un neiztrūkstošais GPS, ar navigācijas programmu. Iebūvētā atmiņa ir 8GB un nav paplašināma ar kādu atmiņas karti.

Pagaidām lietotāju atsauksmes ir dalītas - daļa šo aparātu slavē, daļa izbrāķē. Tomēr tas beidzot ir reāls konkurents iPhone, jo visi līdzšinējie skārienjutīgo telefonu mēģinājumi sākot ar Nokia 5800 un Android un beidzot ar dažnedažādiem Windows Mobile telefoniem ir bijuši visai neveiksmīgi. Es gan negribētu glorificēt iPhone kā izcili labu aparātu, tomēr fakts ir tāds, ka tas šobrīd diktē modi, kurai visi lec pakaļ. Palm ar jauno Prē ir spējis pielēkt vistuvāk.

Vēl vien pluss Prē pusē ir tā pieejamība konkurējošajā Sprint tīklā (iPhone Amerikā pieejams AT&T tīklā). Turklāt drīz tas tikšot piedāvāts arī Verizon tīklā, kas esot lielākais un labākais. Tās gan ir sliktas ziņas mums, jo tā kā Prē ir piesaistīts konkrētiem operatoriem, tas nebūs pieejams pie mums.

Spied šeit, ja video nav redzams
Spied šeit, ja video nav redzams  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies