Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia piedāvā jaunas Bluetooth austiņas, nosauc tās par visu laiku labākajām

Tehnika, Nokia

Nokia piedāvā jaunas Bluetooth austiņas, nosauc tās par visu laiku labākajāmNokia joprojām turpina ar lielām ambīcijām grūstīties mobilās mūzikas tirgū, gan piedāvājot jauno OVI mūzikas veikalu, gan ražojot pienācīgu aksesuārus. Jaunākais ražojums ir Nokia BH-905 Bluetooth austiņas, kas paredzētas gan mūzikas baudīšanai, gan telefonsarunām. Galvenā īpašība, kas šīs austiņas izceļ citu vidū ir iebūvēta apkārtējo trokšņu slāpēšana.

Darbojas tas teorētiski vienkārši - mikrofons uztver ārējos trokšņus un liek skaļruņiem raidīt šo pašu skaņu tikai apgrieztā fāzē. Rezultātā skaņas viļņi slāpē viens otru, ļaujot baudīt klusumu (vai tīru mūzikas skaņu). Lai šī sistēma darbotos austiņās ir iebūvēti desmit mikrofoni. Astoņi no tiem nodrošina skaņu slāpēšanas funkciju, divi tiek izmantoti sarunām.

Interesanti, ka austiņas var lietot ne tikai ar Bluetooth bezvadu savienojumu, bet arī ar veco labo vadu. Komplektā esot pārejas, lai austiņas varētu pieslēgt burtiski visiem audio avotiem. Smalki. Nesmalka gan ir cena - vismaz 400 dolāru. Tiesa, BOSE piedāvātās skaņu slāpējošās austiņas, kas darbojas tika ar vadu, maksā tikpat. Tātad Nokia gadījumā ieguvums ir bezvadu brīvība un iespēja austiņas lietot ar praktiski jebkuru Bluetooth ierīci.

Tagad tikai atliek sagaidīt kad Nokia sapratīs, ka mēs nevēlamies staigāt apkārt pa ielu ar lielu mērkaķi uz ausīm, un piedāvās mazas un diskrētas austiņas ar tādu pašu funkcionalitāti.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch Case

35.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

155.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

155.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Case

20.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_spēles

20.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies