Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kino Lora konkursa rezultāti

Dažādi

Kino Lora konkursa rezultātiLūk arī noslēdzies mazais Kino Lora konkursiņš, kurā jums bija jāiesaka papildus ekstras kādas varētu baudīt kino apmeklētājs. Atbilžu bija daudz un ieteikto variantu klāsts visai plašs. Mums diemžēl bija jāatlasa tikai trīs, kuru autori saņems divas biļetes Kino Lora apmeklējumam. Pārējie, protams, arī laipni aicināti apmeklēt Kino Lora, jo kā jau ziņojām tas nav dārgi, bet ir forši.

Tātad trīs uzvarētāji ir:
-Zane, kas ieteica vairākas idejas no kurām mums patika viena - ziemas laikā kino apmeklētājiem tiek piedāvāta sega. Tas patiešām būtu feini, ja vēsā laikā varētu apsegties ar kādu siltu mīkstu pledu.
-Anrijs, kurš ieteica tādu vienkāršu lietu, kā auto mazgāšanu seansa laikā. Tas gan nav tieši saistīts ar paša kino baudīšanu, taču būtu ļoti ērti netērēt papildus laiku auto mazgātavas apmeklējumam.
-Ģirts, kurš ieteica iespēju pēc seansa vērtēt filmu. Pie katra krēsla varētu būt podziņas ar 1-5 zvaigznītēm. Uzreiz pēc filmas beigām nospiežot pogas varētu novērtēt filmu. Tas varētu sniegt visai patiesu statistiku, kuru vēlāk varētu aplūkot kino mājaslapā.

Uzvarētājiem nosūtīsim epastus ar visu informāciju.

Vēl gribu pieminēt citus interesantus ieteikumus. Vairāki lasītāji gribēja dažādas masāžas iespējas, sākot ar jau pieminēto pēdu masāžu, muguras masāžu un pat galvas masāžu. Bija arī ieteikumi padarīt sajūtamus filmas efektus gan kratot krēslus, gan pievienojot filmas darbībai raksturīgas smaržas. Izskanēja arī vēlme skatīties kino vienam (starp citu, ir iespēja kinozāli noīrēt privātam pasākumam) vai divatā mazos buduāros. Daudzi gribētu iespēju pacelt kājas uz priekšējo krēslu atzveltnēm, un bija arī vēlme baudīt kāju vannu pēc pastaigas pa Siguldu. Nu ko, cerēsim, ka drīz visus šos priekus mums piedāvās Lora vai kāds cits tikpat labs kino.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies