Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Labākais kino Latvijā? [Konkurss konkurss konkurss!]

Dažādi, Konkurss

Labākais kino Latvijā? [Konkurss konkurss konkurss!]Neticēsiet, mēs atklājām labāko kino Latvijā. Nopietni. Turklāt pavisam nejauši. Nu labi, nokļuvām mēs tur apzināti, taču bez jelkādām cerībām atklāt ko tik foršu.

Tātad par ko ir runa? Par Kino Lora, kas atrodas Siguldā, lielveikala Šokolāde telpās. Tas ir tas brūnais (un ne visai glītais) veikals kas atrodas pa kreisi braucot no Rīgas. Līdz šim mūs nekas nevilināja tajā iegriezties, taču drīz dosimies turp ar nolūku. Ar konkrētu mērķi, baudīt kino.

Pavisam negaidīti Kakao.lv draudzīgais kolektīvs tika uzaicināts uz šī jauna kino atklāšanu. Ilgi nevarējām izlemt vai doties, taču beigās nolēmām, ka vajag dzīvē pārmaiņas. Aizbraucām turp un saskārāmies ar visai neciešamu problēmu, ar kuru diemžēl būs jāsaskaras visiem kino apmeklētājiem - pie lielveikala nav vietu kur atstāt auto. Stāvvietu skaits ir mazs un viss ir aizņemts. Izlīdzējāmies ar auto atstāšanu Hesburger stāvvietā, par ko viņiem paldies.

Ierodoties uz svinīgo atklāšanu bijām palaiduši garām “dreskodu” un uz pārējo uzvalkoto viesu fona savās džinsās un t-kreklos bijām ātri vien atpazīstami kā “blogeri”. Kādu brīdi pat minstinājāmies vai ir vērts piedalīties tik “stīvā” pasākumā, taču par laimi palikām.

Pēc mazas niekošanās ar kanapē maizītēm un kūciņām visi draudzīgi devāmies pārgriezt sarkano lentu un atklāt pašu kino. Joprojām skatījāmies uz visu ar skepsi, taču ieejot mazajā zālē pārnestā un tiešā nozīmē apsēdāmies. Tik lielus un ērtus krēslus savā kino apmeklējumu vēsturē vēl nebijām redzējuši. Reti kuram mājās ir tik eleganti (un ērti!) sēžamie. Turklāt katram krēslam klāt ir glāžu turētājs un pat neliels galdiņš, kas mūs uz brīdi samulsināja. Vēlāk gan uzzinājām kas un kā, un tad oficiāli pasludinājām, ka šis ir labākais kino Latvijā. Izrādās, ka šeit var ne tikai ērti sēdēt un baudīt kino, bet arī paēst. Šniceles un cūkas ribiņas gan izpaliks, taču ir vesela ēdienkarte ar našķiem ko baudīt kino laikā.
Pirms filmas sākuma pie katra apmeklētāja pienāk meitene ar ēdienkarti un piedāvā izvēlēties kādu ēdamu un dzeramu našķi. Uzreiz par pasūtījumu jāsamaksā un pēc īsa brīža ir klāt cita meitene ar pasūtījumu. Eleganti. Pāris minūtes un viss kinoteātris (vietu skaits ir mazs, 35 vietas mazajā un 50 lielajā zālē) ir apbruņojies ar vieglu paiku un ir gatavs baudīt filmu.

Jā, pirmajā brīdī skan mazliet dīvaini. Es pats vēl nesen burkšķēju uz tiem, kas kino stiepj līdz milzu tūtas ar popkornu. Bet laikam palieku vecs vai vienkārši izlutinos, jo doma par filmas baudīšanu superērtā zvilnī klāt piegraužot vistas nagetus un uzdzerot banānu kokteili liekas vilinoša. Galu galā tas ir tas ko mēs daram mājās skatoties filmu - izlaižamies uz dīvāna un graužam visu ko vien varam atrast ledusskapī un virtuves plauktos.

Tas viss turklāt ir par ļoti pieņemu cenu. Kino biļetes maksā 2.50Ls, savukārt pasūtījums no kafejnīcas pat lētāk. Protams, jāņem vērā, ka uz Siguldu ir vispirms jāaizbrauc, taču ja es domāju kur un kā mīcīties pa sastrēgumiem, lai tiktu uz kino Rīgas centrā, tad man arvien vairāk patīk doma par pusstundas braucienu ārpus Rīgas. Nu labi, ja pavisam godīgi, tad man kā Pārdaugavā dzīvojošam nepatiks ne līst centrā uz kino, ne šķērsot visu Rīgu lai tiktu uz Siguldu, un es visticamāk biežāk iešu uz Cinemon, kas būs pieejams jaunajā Riga Plaza. Taču tagad ir vēl viens labs iemesls, lai biežāk aizbrauktu uz Siguldu.

Lai viss neizklausītos pārāk skaisti, atgādināšu arī “mīnusus”. Pirmkārt, kā jau teicu, ir pamatīgas problēmas ar auto atstāšanu. Ja uz Kino sabrauks daudzi, lielai daļai nāksies draudzēties ar Hesburger vai meklēt kādas tuvējās ieliņas kur atstāt auto. Otrkārt ēdienu izvēle nav liela. Tas, protams, ir tāpēc, lai apkalpošana būtu iespējami ātra, taču klusiņām cerēsim, ka nākotnē varēsim pasūtīt arī ko vairāk. Treškārt kino tomēr ir patālu, kas būs šķērslis daudziem nesiguldiešiem. Ceturtkārt kino ir neliels un jauns, tāpēc repertuārs nav tik plašs kā gribētos. Cerēsim gan, ka ar laiku viss attīstīsies.

Tāds, lūk, patīkams jaunums. Tagad ķersimies pie paša interesantākā. Pie tā, kas raksta nosaukumā slēpjas zem [Konkurss konkurss konkurss!] Pareizi, mēs piedāvājam mazu konkursiņu, kurā uzvarētāji varēs tikt pie biļetēm uz Kino Lora, lai paši varētu pārliecināties par kino labumiem. Uzdevums ir pavisam vienkāršs, uzrakstiet kādu “ekstru” vēl jūs gribētu kinoteātrī. Sākot ar kāju masāžu un beidzot ar manikīru. Pabrīdināšu, ka “piedauzīgie” atbilžu varianti nepiedalīsies konkursā. Tas tā, lai viss būtu smuki un glīti.

Rakstiet uz info@kakao.lv ar norādi Kino Lora konkurss. Atbildes pieņemam līdz piektdienas 12.00. Ja spēsim visu apkopot, tad piektdien arī paziņosim uzvarētājus. Veiksmi fantazējot un baudot kino!

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies