Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

DoubleTwist - unikāls un universāls media failu menedžeris

Softs, Apple, Video
DoubleTwist - unikāls un universāls media failu menedžerisDoubleTwist ir universāla programmiņa, kas ļauj ātri un ērti pārvaldīt mobilās ierīces saturu. Ierīce var jebkurš mūsdienu mobilais rīks, sākot ar iPhone, Android un beidzot ar Nokia un PSP. Protams, visas šīs ierīces pieslēdzot pie datora mēs varam pārvaldīt tāpat, katru ar tai piemērotu programmu. Savukārt DoubleTwist ļauj visu vadību veikt vienuviet, turklāt fantastiski ērti.

Pieslēdzot ierīci datoram DoubleTwist uzreiz parāda kas tajā atrodas - mūziku, video un foto. Pie tam programmiņa izrok visus iespējamos failus, pat tādus, par kuru esamību telefonā (vai citā ierīcē) bijāt jau aizmirsuši. Blakus sadaļā DoubleTwist uzrāda visus datorā esošos mūzikas, video un foto failus. Pēc tam sākas pats interesantākais - visu var krustām šķērsām pārvietot. Piemēram fotogrāfijas no telefona pāŗvilkt uz datoru. Mūziku no datora ievilkt telefonā. Tas pats ar video. Turklāt droši var vilkt jebkuru datorā esošu video uz savu mobilo ierīci, jo DoubleTwist pats to automātiski konvertēs ierīcei saprotamā formātā. Vairs nav jādomā vai mans telefons spēlē 3gp vai mp4 video - tas ir vienalga, jo DoubleTwist to pārtaisīs par pareizo.

Sīkāk par visu kas un kā var redzēt video zemāk. DoubleTwist pieejams bez maksas un pagaidām tikai Mac datoriem.Spied šeit, ja video nav redzams

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies