Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

BMW Serviss ceļojuma laikā

Auto, BMW

BMW Serviss ceļojuma laikāNē, nē, BMW neskries jums pakaļ tālā izbraucienā. Ideja ir vienkārša un visai ģeniāla - dodoties ceļojumā atstāj savu auto servisā. Tur to apkops, saremontēs, ja vajadzēs un noparkos drošā vietā. Plus vēl tevi pašu aizvedīs uz lidostu un pēc tam atpakaļ. Smalki. Neviļus sāk gribēties BMW un regulārus lidojumus servisa apkopes laikā.

Zemāk sīkāka informācija. Starp citu, piedāvājums attiecas uz jebkura vecuma un nobraukuma BMW.WESS Select jaunums Latvijā - BMW Serviss ceļojuma laikā!

Sākot ar 2009. gada 18.februāri WESS Select (oficiālais BMW pārstāvis Latvijā) piedāvā Latvijā līdz šim nebijušu pakalpojumu visiem BMW īpašniekiem un lietotājiem – BMW Serviss ceļojuma laikā.

Tas ir pilnīgi jauns servisa pakalpojums, kura mērķis ir palīdzēt klientiem sekot līdzi mašīnas tehniskajai kārtībai, vienlaicīgi ietaupot šodien tik svarīgo laiku. Servisa apkope saskaņā ar šo programmu BMW automašīnām tiks veikta laikā, kamēr tās īpašnieks būs devies darba vai atpūtas braucienā ārpus Latvijas.

Servisa pakalpojuma secība būs šāda: klients (BMW īpašnieks), reģistrējās mājas lapā http://wess-select.lv/lidostasserviss, pirms došanās uz lidostu, atstāj savu automašīnu WESS Select servisā, kur tai tiks veikta gan bezmaksas 45 punktu tehniskā pārbaude, gan tiks piedāvātas vairākas programmas, no kurām klients var izvēlēties savai automašīnai piemērotāko, kā arī nodrošināta bezmaksas stāvvieta. Pēc automašīnas nodošanas servisa pieņēmējam klientam tiek piedāvāts bezmaksas brauciens ar taksometru gan uz lidostu „Rīga”, gan no lidostas uz WESS Select autosalonu – K.Ulmaņa gatvē 123, atgriežoties no ceļojuma. Jaunais servisa pakalpojums tiek veikts sadarbībā ar taksometra kompāniju Taksi.lv.

Kā uzsver WESS Select valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Oskins, tad šobrīd ir ļoti svarīgi, lai jau pārdotās automašīnas vienmēr būtu labā tehniskā stāvoklī. No tā ir atkarīga vadītāja un pasažieru drošība uz mūsu ceļiem. Bieži vien servisa pakalpojumu izmantošana tiek atlikta, vai varbūt laika trūkuma dēļ aizmirsta, tāpēc šis jaunais pakalpojums - BMW Serviss ceļojuma laikā viennozīmīgi palīdzēs gan klientiem būt drošiem par savas mašīnas tehnisko stāvokli, gan ieekonomēs laiku, kā arī padarīs komfortablu pašu mašīnas apkopes, ja nepieciešams, remonta procesu.

Līdz šim Latvijā šādu pakalpojumu nepiedāvā neviens autoserviss. Tomēr pasaulē šādi lidostas servisi ir ļoti populāri, jo cilvēki prot novērtēt ietaupīto laiku un arī naudu!
BMW autosalona WESS Select serviss ceļojuma laikā piedāvāto pakalpojumu programmas:
automašīnas remonta darbi pēc klientu pieprasījuma;
automašīnas tehniskā apkope;
automašīnas SPA programma ar BMW Care produktiem (piedāvātas trīs dažādas automašīnas mazgāšanas programmas ar specializētajiem BMW automašīnas tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem);
katrai no programmām papildus tiek piedāvāta arī bezmaksas 45 punktu tehniskā pārbaude.
Pakalpojums pieejams iepriekš piesakoties pa tālruni 67 004 700 vai WESS Select interneta mājas lapā www.wess-select.lv. Piedāvājumā nav BMW ražošanas gada vai nobraukuma ierobežojuma.

Papildu informācija:
WESS Select strādā kopš 2006. gada vasaras un ir viens no diviem oficiālajiem BMW automašīnu izplatītājiem Latvijā. WESS Select BMW autosalons (K.Ulmaņa gatvē 123) darbu sāka 2007.gada aprīlī. Šobrīd kopumā pārdotas vairāk kā 600 jaunas BMW markas automašīnas. Salons piedāvā kvalitatīvu un pilnīgu servisu, kas atbilst augstajiem BMW standartiem. WESS Select filozofijas pamatā ir aktīva un radoša komunikācija ar esošajiem BMW klientiem, kā arī ar potenciālajiem BMW īpašniekiem un servisa apmeklētājiem WESS Select aktīvi atbalsta arī dažādas, sabiedrībai nozīmīgas papildu aktivitātes un personības, piemēram, maratonisti Jeļenu Prokopčuku, pilsētas skrējienu Rīgas Maratonu un sadarbojas ar TV radījumu ZEBRA.
Kā rāda statistika, tad Latvijā BMW markas automašīnas ir vienas no populārākajām. Līdz 2008.gadam valstī reģistrētas ~ 60 000 dažādu gadu izlaiduma BMW automašīnas.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch

285.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
Mac Mini Late 2014

320.00 EUR
Pārdod
Asus VivoBook 14 X420UA

395.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

830.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies