Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

TwitterBar un Safari140 - twittero tieši no pārlūka

Softs, Twitter
TwitterBar un Safari140 - twittero tieši no pārlūkaTwitteris ir jaunais melnais. Citiem vārdiem sakot aktuāla modes lieta. Tiem kas neko par to nezin - tas ir kaut kas starp privāto blogu un publisko čatu. Pašam sava vietiņa internetā kur pastāstīt kā iet, vai vienkārši padalīties ar iespaidiem.

Twitterī rakstīt var daudz un dažādos veidos. Sākot ar pašu Twitter lapu un beidzot ar miljons dažādām programmiņām gan datorā gan telefonā. Tiem, kas visu dienu pavada interneta pārlūkā iespējams lieti noderēs divas mazas programmiņas rakstīšanai Twitterī. Patiesībā tie ir tikai pielikumi (plug-ins) pārlūkiem.

Pirmais ir TwitterBar, kurš lietojams ar Firefox pārlūku. Tas ir absolūts minimālisma paraugs jo rakstīt var tieši adrešu joslā. Turpat blakus ir maza podziņa postēšanai. Ja adrešu joslā paliks arī adrese, uz Twitteri tiks nosūtīts īsais links. Ērti un vienkārši.

Gandrīz tikpat ērts ir Safari140, kas lietojams ar Safari pārlūku (tikai Mac OSX Leopard). Lai sāktu rakstīt Twiterī atliek tikai nospiest Ctrl+T un ievadīt tekstu. Attiecīgās lapas adrese arī automātiski tiks pievienota kā īsais links.

Abas programmiņas ir bezmaksas. Atrodamas tur: TwitterBar, Safari140.

PS Kakao ziņām un citām interesantām lietām variet sekot mūsu Twitterī šeit.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies