Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kakao.lv robotu konkurss!

Konkurss, Dažādi

Kakao.lv robotu konkurss! Apsveicam visus ar februāri! Parasti to pazīst kā mīlestības mēnesi, jo tuvojas diena, kad mulstoši jaunieši saņems drosmi uzrunāt bižainās klasesbiedrenes, taču mēs to iezīmēsim kā tīrības mēnesi. Tas tāpēc, ka Kakao.lv rīko jaunu konkursu sadarbībā ar robotu-putekļsūcēju ražotāju iRobot.

Nesen jau varējāt lasīt mūsu Roomba apskatu. Tas izraisīja visai emocionālas diskusijas, taču pats labākais ir tas, ka iRobot nolēma dāvināt vienu Roomba putekļusūcēju kādam Kakao.lv lasītājam. Protams, nekas nenotiek tāpat vien, tāpēc arī šoreiz nāksies mazliet padarboties, lai tiktu pie balvas. Būs jāatbild uz trīs iRobot un Kakao uzdotiem jautājumiem. Visas atbildes var atrast iRobot.lv lapā.


Lūk arī konkursa jautājumi:

1) Kādā veidā iRobot Roomba robots no grīdas savāc netīrumus?
2) Kādas ir iRobot Roomba no iRobot Scooba pielietojuma atšķirības?
3) Vai Roomba baidās tīrīt tumšā telpā?

Atbildes jāsūta mums uz epastu info@kakao.lv ar norādi "iRobot konkurss". Atbildes var rakstīt brīvā tekstā, garos un paplašinātos teikumos. Galvenais, lai doma būtu skaidra.

Tā kā pareizo atbilžu visticamāk būs daudz, uzvarētāju noteikts iRobot un Kakao žūrija, kas izvēlēsies interesantāko atbilžu autoru.

Un nu par pašu interesantāko - par balvu. Konkursa uzvarētājs balvā saņems iRobot Roomba 560 robotu-putekļusūcēju! Ir vērts pacīnīties, vai ne?

Konkurss sākas šobrīd un noslēgsies pēc desmit dienām - 11. februārī. 12. februārī noskaidrosim uzvarētāju, kurš jau 13. datumā varēs saņemt balvu ar kuru dienu vēlāk - Valentīndienas svētkos - pārsteigt savu mīļoto. Nu, vai vienkārši to laist pa māju vākt gružus...

Uz priekšu! Vēlam veiksmi!

Starp citu, iRobot lapā variet iepazīties ar daudz un dažādiem Roomba jaunumiem. Piemēram par baltijas "hakeru" izdarībām, kuri liek Roombai dziedāt, vada to ar mobilo telefonu un pat liek tai piedalīties robotikas sacensībās. Turpat arī dažādi Latvijā tapuši video ar Roomba un tās dažādajiem pielietojumiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
iMac 21" , 500GB, 4GB (2009)

290.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies