Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

TopGear paši atklāj Stigu!

Auto, TopGear
TopGear paši atklāj Stigu!Pirms pāris dienām ziņojām, ka nejauši atklāta Top Gear slepenā braucēja Stiga identitāte. Uz šo ziņu Top Gear paši noreaģēja visai ātri un lai apturētu baumas izplatīja oficiālu informāciju par Stigu. Izrādās, ka nepārspējamais testa braucējs ir 1975. gadā bojā gājušais Greijems Hils, Deimona Hila tēvs. BBC pārstāvji ziņo, ka tālajā 1974. gadā viņi paredzējuši, ka pēc 25 gadiem tiks radīts neticami populārs TV raidījums, kurā būs vajadzīgs anonīms sacīkšu braucējs, tāpēc viņi palīdzējuši viltot Greijema nāvi un turēt to noslēpumā līdz pat šai dienai.

Citāts no TopGear ieraksta - the BBC knew as far back as 1974 that one day they'd hire Jeremy Clarkson to front their motoring show which didn't exist yet, and that Jeremy would probably go to a school where they called new boys "Stigs", and that in 2002 he'd probably invent an anonymous racing driver and probably give him that same name. So they approached Graham Hill, whose professional driving career was over at that point, and asked him to crash a plane and then hide in a bush until he got the call from the Top Gear team 20 odd years later," said a BBC insider.

Tātad leģendārā Stiga noslēpums ir atklāts. Turklāt divreiz. Jo tās pašas dienas vakarā TopGear paziņoja, ka Stigs patiesībā ir Skotijas karaliskās bankas vadītājs sers Tom McKillop. Lūk. Tagad mēs zinām kas ir Stigs...

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies