Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

DropBox - superērta iespēja dalīties ar failiem

Softs
DropBox - superērta iespēja dalīties ar failiemPavisam nesen es atteicos no Apple piedāvātā online servisa MobileMe. Tam ir daudz dažādu funkciju, viena no kurām ir dot iespēju glabāt savus failus internetā un dod ātru un vieglu pieeju pie tiem citiem lietotājiem. Piemēram tu vēlies nosūtīt kādu milzīgu prezentācijas failu vai bilžu arhīvu, kas pārsniedz epasta iespējas. Tad iemet šos failus savā "online diskā" un aizsūti draugam/kolēģim linku uz to. Tāpat tev ir iespēja ērti pašam "pārsūtīt" failus no darba uz mājas datoru un otrādi. Diemžēl MobileMe ir pārāk dārgs, lai to izmantotu. Taču kāds labs cilvēks padalījās ar līdzīgu servisu - DropBox.

Tas nodarbojas tikai ar failu glabāšanu un sinhronizāciju. Uz tava datora ir īpaša mapīte, kurā ieliktie faili automātiski tiek pārsūtīti uz DropBox serveri un no turienes uzreiz uz otru tavu datoru. Ja tas nav ieslēgts - tad faili tiks ielādēti vēlāk, kad ieslēgsi. Tas viss notiek automātiski un apbrīnojami ātri. Turklāt ir iespēja saviem failiem piekļūt arī vienkārši no DropBox weblapas, neko neinstalējot uz otra/cita datora.

Tāpat ir ērta iespēja izlikt failus publiski, tā dodot iespēju tiem piekļūt kādam citam - draugiem, kolēģiem utt. Iemet vajadzīgo failu Public mapītē, un tu automātiski iegūsi linku uz šo failu, kuru var iedot kam nu vajag. Vienkārši un ērti.

DropBox ir pieejams Mac, Windows un Linux datoriem, pie tam faili var sinhronizēties starp šīm platformām (no Win uz Mac, utt). Pagaidām bez maksas iespējams sinhronizēt failus ar kopējo apjomu līdz 2GB. Samaksājot naudiņu apjomu var palielināt.

Noteikti iesaku izmēģināt visiem, kam nākas saskarties ar problēmu kā palielākus failus nogādāt no darba uz mājām un otrādi. Iemet tikai to DropBox mapītē, un fails jau tevi gaida otrā galā. Zemāk apskatāms video ar instrukcijām kas un kā jādara. Video redzams Mac interfeiss, taču visas darbības ir identiskas arī Windows vidē.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies