Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Honda Civic feislifts

Auto, Honda, Civic
Honda Civic feislifts

Pavisam klusu un negaidot Honda ir atjaunojusi Civic hečbeku. Grūti gan iedomāties kā vēl var uzlabot auto, kas jau tā ir "no nākotnes". Droši vien tāpēc arī izmaiņu nav daudz. Ārpusē, protams, ir mainījies purniņš, un lielajā stikla pārklājumā ir parādījušies caurumiņi. Nekas daudz, bet pietiekoši, lai atšķirtu jauno no vecā. Aizmugurē tas pats - mazliet pārstrādāts lukturu dizains, bet arī nekas pārāk daudz.

Salonā izmaiņas ir vispār nemanāmas, tomēr to ir daudz. Honda nolēma mazliet uzlabot materiālu kvalitāti. Paneļi ieguvuši labāku plastmasu, savukārt sēdekļi apvilkti ar patīkamāku un izturīgāku audumu.

Uzlabota ir arī komplektācija, taču šobrīd nav īsti skaidrs vai cik un kā. Zināms vienīgi tas, ka Civicam tagad būs iPod konektors, kā arī USB pieslēgvieta. Būšot arī parkošanās sensori. Laikam jau bāzes versijā, jo kā opcija tie ir pieejami arī "vecajam" modelim.

No tehniskiem jaunumiem jāpiemin jauns 1.4 litru motoriņš, kurš ir uzlabots visās jomās, gan jaudas, gan patēriņa ziņā. Tiesa, reti kurš izvēlās Civicu ar mazo motoriņu.

Ja vien tas nav kāds pārpratums, tad beidzot Civic hečbeks arī iegūs normālu automātisko pārnesumu kārbu. Par to man milzīgs prieks, jo tas pusautomāts-robots, kas hečbekam ir pieejams šobrīd ir vienkārši katastrofāls. Cerams, ka šīs ziņas ir patiesas un mēs tiešām varēsim sagaidīt hečbeku-automātu.

Izmaiņas skārušas arī Type-R. Tas ieguvis (uzlabotu) diferenciāli, kas uzlabo auto vadāmību. Jauna esot arī baltā krāsa.

Nu ko, gaidām jaunos Civicus arī pie mums. Diemžēl vairs ne pie Bensona, bet nu jau Nippon Auto salonā.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies