Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Pirmo reizi Latvijā notiks īsziņu ātrrakstīšanas čempionāts

Mobilie

Pirmo reizi Latvijā notiks īsziņu ātrrakstīšanas  čempionātsSmalki! Arī pie mums beidzot būs pasākums. Atgādināšu, ka pasaules rekords pieder trīspadsmitgadīgajai meitenītei no Pensilvānijas, kura 15 sekundēs uzrakstīja "Supercalifragilisticexpialidocious".

Pirmo reizi Latvijā notiks īsziņu ātrrakstīšanas čempionāts

Populārākā un draudzīgākā priekšapmaksas sarunu karte „Zelta Zivtiņa”, sadarbībā ar Nokia, pirmo reizi Latvijā rīko SMS (īsziņu) rakstīšanas čempionātu. Vērienīgais pasākums notiks divās kārtās – sākot ar 13. septembri, pusfināli norisināsies Valmierā, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī un arī Rīgā, savukārt Lielais fināls – 27. septembrī Rīgā, pie Kongresu nama.

Par ZZ SMS čempionātu

„Ņemot vērā lielo īsziņu sūtītāju īpatsvaru Latvijā, nolēmām sarīkot īstu čempionātu, lai noskaidrotu, kurš Latvijā spēj visātrāk un gramatiski pareizāk uzrakstīt īsziņu. Šāda veida sacensības, kuru mērķis ir noskaidrot ātrāko rakstītāju, vairākās valstīs notiek regulāri. Lūkosim, varbūt Latvijā tiks fiksēts arī Ginesa rekordu grāmatas cienīgs rezultāts”, atklāj Jānis Spoģis, Tele2 mārketinga direktors.

Zelta Zivtiņas SMS Čempionāta dalībniekiem uz īpašajiem Nokia N sērijas mobilajiem tālruņiem, būs jācenšas uzrakstīt viena konkrēta satura īsziņa, ievērojot divus būtiskākos noteikumus – ļoti ātri un gramatiski pareizi. Katrs pusfināla uzvarētājs kvalificēsies Lielajam finālam Rīgā, kur būs iespēja cīnīties par Latvijas pirmā ZZ īsziņu ātrrakstīšanas čempiona statusu un iegūt naudas balvu 1000 latu apmērā.
„Ja kāds neuzskata sevi par tik spēcīgu, lai pretendētu uz SMS ātrrakstīšanas čempiona titulu, tad aicinām viņu būt klāt kādā no pusfināliem vai Lielajā fināla pasākumā, lai atbalstītu savus draugus vai paziņas un vienkārši labi pavadītu laiku. ZZ ir parūpējusies arī par dažādām citām aktivitātēm, kuras spēs aizraut jebkuru”, aicina J.Spoģis.

Par reģistrēšanos dalībai

Lai pieteiktu savu dalību Zelta Zivtiņas SMS čempionātā, nepieciešams reģistrēties iepriekš, jo dalībnieku skaits katrā pusfinālā ir ierobežots. Lai reģistrētos, dalībniekam uz numuru 1616 jāsūta īsziņa ar tekstu, kurā minēta pusfināla norises pilsēta, dalībnieka vārds un uzvārds, kā arī vecums. Piemēram, „LIEPAJA JANIS OZOLS 17”. Pēc īsziņas nosūtīšanas, dalībnieks saņems apstiprinājuma īsziņu par veiksmīgu reģistrāciju.

Lai piedalītos:
pusfinālā Liepājā vai Valmierā, dalībniekiem reģistrācija jāveic līdz 12. septembrim, plkst. 14:00,
pusfinālā Jelgavā vai Daugavpilī – reģistrācija notiks līdz 19. septembrim, plkst. 14:00,
pusfinālā Rīgā – līdz 26. septembrim, plkst. 14:00.

ZZ SMS Čempionāta norises vietas:
13. septembrī Liepājā, pie “Baltijas 1. Rokkafejnīcas” (pusfināls);
13. septembrī Valmierā, pilsētas skeitparkā (pusfināls);
20. septembrī Jelgavā, pie TC „Vivo” (pusfināls);
20. septembrī Daugavpilī, Vienības laukumā (pusfināls);
27. septembrī Rīgā, pie Kongresu nama (pusfināls un fināls).

Ar SMS Čempionāta nolikumu iespējams iepazīties www.zeltazivtina.lv.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies