Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jaunā Logitech apgaismotā tastatūra

Tehnika, Logitech

Jaunā Logitech apgaismotā tastatūra Logitech piedāvā izgaismotu klaviatūru. Jauki. Starp citu, vai zinājāt, ka Apple klaviatūras strādā arī ar Windows datoriem?

Uzņēmums Logitech iepazīstina arī ar klēpjdatoriem paredzēto tastatūru Logitech diNovo un bezvadu darbvirsmas komplektu Logitech Cordless Desktop S520

FREMONTA, Kalifornija, 2008. gada 2. septembris. Lai palīdzētu atrast lietotāju vajadzībām visatbilstošāko tastatūru un tās stilu, uzņēmums Logitech (SWX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) šodien iepazīstina ar trīs jaunām tastatūrām, starp kurām ir arī Logitech® apgaismotā tastatūra, kas aprīkota ar uzlabotām pretgaismas iespējām, taustiņu sistēmu Logitech PerfectStroke™ un ar līdz šim plānāko Logitech konstrukciju. Tāpat šodien tiek paziņots arī par klēpjdatoriem paredzēto tastatūru Logitech® diNovo Keyboard for Notebooks, kas īpaši izstrādāta klēpjdatoru lietotājiem, kuri izmanto klēpjdatora peli, lai uzlabotu darba ērtības, un vēlas lietot arī tastatūru, lai pilnīgotu savu aprīkojumu, bet bezvadu darbvirsmas komplekts Logitech® Cordless Desktop™ S520 piedāvā tastatūras un peles apvienojumu, kas kā aprīkojums atbilst plašam datoru klāstam.
“Stils — jo īpaši spēja izvēlēties stilu, kas atbilst paša gaumei, — arvien vairāk ietekmē lēmumu iepērkoties,” sacīja uzņēmuma Logitech viceprezidents tastatūru un darbvirsmas produktu mārketingā Deniss Pavillards (Denis Pavillard). “Mūsu trīs jaunākās tastatūras uzrunā ar savu modes virzienu, kā arī ar dažādām izmantošanas iespējām, strādājot vājā apgaismojumā, kā arī radot vairāk ērtību darbā ar klēpjdatoru.”Logitech apgaismotā tastatūra

Logitech apgaismotā tastatūra rakstīšanu padara ērtāku — pat tumsā. Lai uzlabotu esošo pretgaismas tehnoloģiju, uzņēmums Logitech apvienoja mikrolēcu atstarotājus, daudzslāņu krāsojumu un lāzera gravējumu — izveidojot pretgaismu, kas ir spilgtāka, asāka un ļauj vieglāk saskatīt taustiņa uzrakstu. Vienalga, vai rakstāt e-pastu, tērzējat ar draugu — pielāgojamā pretgaisma nodrošina pietiekamu gaismas apjomu.
Ar caurspīdīgo ietvaru ļoti plānā apgaismotā tastatūra (9,3 mm no pamatnes līdz virsmai) jebkura galda izskatu padara elegantāku. Līdzsvarojot veidolu un iespējas, tastatūra piedāvā pilna izmēra taustiņu izkārtojumu (ieskaitot arī cipartastatūru), mīkstu delmu paliktni un pilnu funkcionālo taustiņu (F) rindu, kā arī taustiņus multivides un skaņas vadībai, lai izklaides vajadzībām varētu veikt tūlītējas darbības.


Taustiņu sistēma PerfectStroke
Logitech apgaismotajā tastatūrā un klēpjdatoriem paredzētajā tastatūrā diNovo izmantota taustiņu sistēma Logitech PerfectStroke, kas nodrošina ērtas, veiklas un klusas rakstīšanas iespējas. Taustiņu sistēma PerfectStroke ir radīta, lai izveidotu ilgāku taustiņa pārvietošanos — 3,2 milimetri salīdzinājumā ar 2,2 milimetriem, kas ir ierasti parastām klēpjdatoru tastatūrām; līdz ar to, attālums, kādu pirkstam ir jāveic, lai nospiestu taustiņu, ir pielāgots lietotāju ērtībām. Mikroskopiskās grieznes izplata vienmērīgu spēku pa visu taustiņa laukumu — pat tad, ja skarat taustiņa stūri, taustiņa sitiens būs tāds pats.

Klēpjdatoriem paredzētā tastatūra Logitech diNovo

Kad klēpjdatori sāka piedāvāt platformu izvēli, cilvēkiem bieži nācās meklēt kompromisu starp komfortu un funkcionalitāti apmaiņā pret ērtībām un līdznēsājamību. Uzņēmums Logitech ir izstrādājis virkni ārējo ierīču, tostarp, klēpjdatoru peles un klēpjdatoru stendus Alto™, lai palielinātu ieguvumus un samazinātu problēmas, kādas rada šie datori. Pirmā uzņēmuma Logitech tastatūra, kas īpaši izstrādāta klēpjdatoriem, — diNovo Keyboard for Notebooks — ir ar pilna izmēra taustiņu izkārtojumu, papildināta ar cipartastatūru un uzlabotu taustiņu sajušanas tehnoloģiju PerfectStroke. Izmantojot tastatūru diNovo Keyboard for Notebooks kopā ar klēpjdatoru stendu Logitech® Alto™ Connect vai Logitech® Alto™ Express, varat pārveidot savu aprīkojumu par ērtu darba un izklaides vietu, kā arī pasargāt sevi no klēpjdatora karstuma.

Veidota, par pamatu izmantojot uzņēmuma Logitech atšķirīgo tastatūru diNovo™ sēriju, iespaidīgi plānā (21,1 mm no pamatnes līdz taustiņu virsmai) tastatūra diNovo Keyboard for Notebooks ir ar pulēti melnu apdari un berzta alumīnija delmu patilti, kas lieliski izskatās kopā ar jebkuru klēpjdatoru.

Tā kā klēpjdators bieži tiek izmantots noslogotā bezvadu savienojumu vidē, uzņēmuma Logitech uzlabotā 2,4 GHz bezvadu tehnoloģija būtiski samazina traucējumus. Un optimizējot enerģijas izmantošanu, uzņēmums Logitech ir paildzinājis tastatūras baterijas darbības ilgumu līdz pat 3 gadiem.

Komplekts Logitech Cordless Desktop S520

Ar matēti melno un pelēko krāsu paleti, noapaļotajiem stūriem un maigi izliekto delmu atbalstu, kā arī taisnajām pilna izmēra izkārtojuma taustiņu līnijām mūsdienu kompaktā tastatūra S520 papildina plašu datoru klāstu. Turklāt augstas veiktspējas lāzerpele, salīdzinot ar optisko peli, nodrošina ļoti precīzu un vienmērīgu pārvietošanos.
Jaunais Logitech tastatūras un peles apvienojums nodrošina ērtības ar līdz pat 8 mēnešus ilgu baterijas darbības laiku pelei un 15 mēnešu ilgu baterijas darbību tastatūrai. Ar viena skāriena piekļuvi programmām Word®, Excel® un interneta pārlūkam jūs varat uzreiz sākt izmantot iecienītākās lietotnes. Lai iegūtu papildu programmējamus funkcionālos (F) taustiņus, pielāgojiet tastatūru sev vēlamā veidā, bet pilna multivides un skaļuma vadīšana ļauj vienkārši pārvaldīt multivides materiālus, fotoattēlus un mūziku (pēc programmatūras instalēšanas, kas bez maksas pieejama tīmekļvietnē www.logitech.com/downloads).

Cena un pieejamība

Logitech apgaismotā tastatūra Eiropā būs pieejama septembra vidū, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 79,99 eiro, bet tastatūra Logitech diNovo Keyboard for Notebooks visā būs nopērkama oktobrī, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena Eiropā ir 99,99 eiro. Komplekts Logitech Cordless Desktop S520 būs nopērkams septembrī, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 59,99 eiro.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies