Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Logitech pele ar pogu

Tehnika
Logitech pele ar poguNeatlaidīgais uzņēmums Logitech atradis jaunu risinājumu neesošai problēmai - kā piestiprināt peli pie datora. Atbilde - ar podziņu. Piedodiet - ar bāzi, kā to lepni dēvē paši izstrādātāji.

Zemāk fantastiski absurda oficiālā relīze, kurā mēs varam uzzināt, ka cilvēki ar laptopiem mēdz pārvietoties...
Bezvadu lāzerpele klēpjdatoriem Logitech V550 Nano aprīkota ar piespraužamu bāzi

FREMONTA, Kalifornija, 2008. gada 13. augusts. Daudzi cilvēki skārienpaliktņa vietā priekšroku dod pelei, bet bieži vien atstāj peli, ja pārvietojas no vienas telpas uz citu. Logitech vēlas mainīt šo situāciju, iepazīstinot ar bezvadu lāzerpeli klēpjdatoriem Logitech® V550 Nano, kas aprīkota ar piespraužamu bāzi. Acīs nekrītošā bāze ļauj jums ērti piespraust peli V550 savam klēpjdatoram un doties ar to ceļā.

“Uzņēmuma Logitech pētījums atklāja, ka lielākā daļa cilvēku, kuri izmanto klēpjdatorus, pārvietojas gan telpās, gan arī ārpus ēkām,” sacīja uzņēmuma Logitech vecākais viceprezidents un Vadības ierīču nodaļas vadītājs Rorijs Dūlijs (Rory Dooley). “Lai atbilstu pieaugošajām pārvietošanās vajadzību prasībām, ar peli V550 vēlamies klēpjdatoru lietošanu padarīt vienkāršāku, kad jāpārvietojas no virtuves uz dzīvojamo istabu vai no darba galda uz sapulču telpu. Tagad jums vairs nav jāizvēlas — ņemt līdzi peli vai kafijas krūzi.”
Pele V550, kas vienmēr ir gatava darbam, ir aprīkota arī ar Nano uztvērēju, kuru var piespraust un aizmirst par tā esamību — tas ir tik mazs, ka vienreiz pievienojot pie datora, varat to pat vairs nepamanīt. Nano uztvērējs gandrīz vai saplūst ar datora malu (tā izvirzījums ir tikai 8 mm), tādēļ to nav nepieciešams noņemt, kad klēpjdatoru ievietojat somā.

Palielinoties mobilitātei, svarīgāks kļūst arī baterijas darbības laiks. Jums nav jāraizējas par to, ka pelei varētu izlādēties baterija. Jaunās peles V550 baterija darbojas līdz pat 18 mēnešiem, un tā ir vienīgā Logitech bezvadu lāzerpele, kura šobrīd nodrošina tik ilgu lietošanas laiku. Turklāt V550 Nano ietaupa papildu enerģiju, automātiski izslēdzoties, kad tā ievietota bāzē vai arī Nano uztvērējs ir ievietots uzglabāšanai peles ligzdā.

Lai uzlabotu jūsu darba ražīgumu, peles V550 ritenītis brīvi griežas, lai ērti varētu pārvietoties lielos dokumentos un tīmekļa lapās. Vai arī, nospiežot ritenīti, jūs varat pārslēgties režīmā klikšķis pēc klikšķa, kas ļauj precīzi pārvietoties sarakstos, slaidos vai fotoattēlos. Turklāt poga tieši zem ritenīša ļauj pārslēgties starp lietotnēm (pēc tam, kad datorā instalēta programmatūra, kas bez papildu maksas lejupielādējama no tīmekļvietnes www.logitech.com/downloads).

Tā kā klēpjdators bieži tiek izmantots noslogotā bezvadu savienojumu vidē, uzņēmuma Logitech uzlabotā 2,4 GHz bezvadu tehnoloģija nodrošina jaudīgu un uzticamu signālu, kas novērsīs aizkavēšanos un pārtraukumus. Ar ļoti spēcīgo signālu, kurš spēj veikt datu apmaiņu starp uztvērēju un peli 300 reižu ātrāk nekā tas iespējams ar parastajām 27 MHz bezvadu peļu tehnoloģijām, uzņēmuma Logitech uzlabotā 2,4 GHz bezvadu tehnoloģija būtiski samazina traucējumus.
Pele V550 ir pieejama divās krāsās — pelēkā ar sudraba krāsas akcentiem un sudraba krāsā ar zilas krāsas akcentiem. Un pasūtījumā kopā ar jauno Logitech peli jūs saņemsiet divas piespraužamās bāzes — vienu sudraba, otru — melnā krāsā. Pievienotais uzstādīšanas komplekts ļauj ērti pievienot bāzi un, ja nepieciešams, noņemt to.

Jaunā Logitech pele ir saderīga gan ar PC, gan Mac® tipa datoriem, un piespraužamā bāze ir saderīga ar visu veidu klēpjdatoriem. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet tīmekļvietni www.logitech.com/newsv550


Cena un pieejamība
Uzņēmuma Logitech bezvadu lāzerpele klēpjdatoriem V550 Nano būs pieejama ASV un Eiropā šā gada augusta beigās. Tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena Eiropā ir 49,99 eiro.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies