Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Lenovo ThinkPad W700 - kosmosa stacija tavā klēpī

Tehnika
Lenovo ThinkPad W700 - kosmosa stacija tavā klēpīPareizāk gan būtu teikt - fotolaboratorija, jo W700 laptops ir paredzēts fotogrāfiem un citiem digitālo bilžu apstrādātājiem.

Šim monstrozajam 17 collu laptopam ir iebūvēts ne tikai parastais skārienjutīgais paliktnis (touchpad), bet arī Wacom skārienjutīgā virsma, uz kuras var strādāt ar speciālu irbuli. Daudzi mākslinieki un dizaineri tādus lieto galda datoriem. Vēl no foto mīļotājiem paredzētām lietām var pieminēt iebūvētu krāsu kalibrācijas sistēmu. Tiem, kas nezin par ko ir runa - pavērojiet vienu fotogrāfiju dažādos monitoros - katrā tā izskatās mazliet savādāk, jo katram ir mazliet atšķirīga krāsu kalibrācija. Speciāli aparātiņi palīdz pieregulēt monitoru "pareizajās" krāsās.

Darbina šo raķešu palaišanas ierīci Intel Quad Core Extreme procesors, kas var sadarboties ar līdz pat 8 gigabaitiem operatīvās atmiņas. Cieties diski šeit ir iespējami divi, ar milzīgu ietilpību katrs. Ja ir liela vēlēšanās, var šajā "portatīvajā" datorā ielikt arī Blu-ray disku rakstītāju.

Cena? Teiksim tā, Renault ražos auto, kas maksā lētāk.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies