Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jaunais iPhone 3G (drīz būs latvijā, cena 100Ls)

Tehnika, Mobilie
Jaunais iPhone 3G (drīz būs latvijā, cena 100Ls)Nu tas ir noticis. Apple atkal pārspēj paši sevi un pārsteidz visu pasauli un gatavojas to apgāzt otrādi.

Tātad vakar Apple konferencē blakus citiem jaunumiem tika prezentēts jaunais iPhone 3G. Kā jau noprotams no nosaukuma tad šis unikālais telefoniņš ir ticis pie 3G datu pārraides. Tā bija viena no lietām, par ko gaudās visi pirmās paaudzes iPhone lietotāji.

Jauninājumu sarakstā ir vēl viena būtiska izmaiņa - tagad iPhone ir iebūvēts GPS uztvērējs. Tātad ceļošana ar Google kartēm būs vēl ērtāka un vienkāršāka. Tāpat ir attīstīts arī sinhronizēšanas serviss ko Microsoft produktu lietotāji pazīst kā Exchange. Apple piedāvā savu servisu MobileMe, ar kuru var sinhronizēt visas ierīces sākot ar iPhone un beidzot ar Apple vai Windows datoriem. Šis pakalpojums gan nav par velti, tas jāabonē par 99 dolāriem gadā.

Bet štrunts par visiem tehniskajiem jaunumiem. Mūs visvairāk satrauc divi globāli jaunumi. Pirmkārt - iPhone patiešām straujiem soļiem tuvojas Latvijai (tas būs pieejams LMT tīklā). Otrkārt, un galvenokārt - Apple sola, ka iPhone visā pasaulē maksās sākot no 199 dolāriem. Tas ir mazāk par 100 Latiem. Nav slikti, vai ne? Konkrēts datums gan vēl nav zināms, taču droši sāciet krāt naudu.
"Beidzot ir jauns telefons, kurš ir labāks par iPhone. Jaunais iPhone"

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies