Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Sandis

Velolampas

Tehnika

VelolampasAutomašīnu sastrēgumi pilsētu ielās jau sen nav nekas jauns un ir pārbaudīts, ka pārvietoties pilsētā ar personīgo auto nav ne ātrākais, ne lētākais veids. Pie lētākajiem un pēdējā laikā arī pie ātrākajiem pārvietošanās līdzekļiem pieder pats parastākais velosipēds, bet diemžēl drošības ziņā pilsētā (jo sevišķi Rīgā) tas atrodas kaut kur starp braucējiem invalīdu ratiņos un gājējiem, kuri mīl šķērsot ielu pie sarkanās gaismas. Nemeklēsim vainīgos RD gaiteņos vai pie taksometru stūrēm. Arī paši cisku rīvētāji bieži nav bez vainas.

Lūk, lieta, ar kuru sen jau vajadzētu būt aprīkotam jebkuram pa ielām pārvietojušamies divritenim. Gaismas signālu komplekts dēvēts par Bicygnals, respektīvi, divi gaismu paneļi, kuros ietilpst gan ar 5 LED diožu priekšā un 3 LED diožu aizmugurē aprīkotais galvenais lukturis, gan solīda izmēra pagrieziena rādītāji. Visa vadība atrodas uz priekšējā gaismas paneļa un, ņemot talkā bezvadu tehnoloģijas, strādā sinhroni ar aizmugurējo un lai to ieslēgtu nav jāgrābstās kaut kur cirkšņa apvidū. Tātad rādīs gaismu gan priekšā, gan aizmugurē un pārējiem satiksmes dalībniekiem arī būs skaidrība, kurā virzienā dosieties. Nost ar komisko roku vicināšanu pirms nogriešanās!

Arī par drošību pret zagļiem, kuriem acs ir uzstādīta uz visu to, kas nav piesiets, ir padomāts, jo abi paneļi ir viegli noņemami, savienojami kopā un smuki ievietojami glītā somiņā. Cena Ls 40.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
iPhone X 64GB

420.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch V2

300.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

20.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

10.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies