Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Optimus Mini Three

Testi, Tehnika

Optimus Mini ThreeBeidzot mūsu rokās ir nonākusi ilgi gaidītā Lebedev studijas klaviatūra Optimus. Šī gan vēl nav lielā Optimus Maximus, bet tās mazā māsiņa Mini Three - tai ir tikai trīs podziņas. Toties kādas!

Kā jau zināms šīs podziņas ir multifunkcionālas un tajās ir iestrādāti mazi ekrāniņi. Tie ir OLED tipa ekrāni, kas nodrošina pietiekošu gaišumu, krāsas un patērē mazāk enerģijas kā LCD ekrāniņi. Izskatās smuki, bet kāds gan var būt labums no trīs papildus pogām? Izrādās liels.

Mini Three ir aptuveni mobilā telefona lielumā. Datoram pieslēdzama ar USB vadu un to var novietot jebkurā virzienā gan vertikāli gan horizontāli, jo attēlu virziens ir maināms. Lai klaviatūra darbotos tai ir vajadzīga speciāla programma kurā arī varam uzstādīt kādas darbības tai būs jādara. Un šeit sākas mazā "maģija". Pogām var piešķirt atšķirīgas funkcijas atkarība no tā ar kādu programmu tiek strādāts. Piemēram klausoties mūziku iespējams pogām iemācīt pārslēgt nākamo dziesmu vai mainīt skaļumu. Strādājot ar teksta dokumentu varam pogām likt kopēt, saglabāt vai ko citu. Īsāk sakot katrā programmā varam pogām piešķirt biežāk lietojamo funkciju.


Ērti to ir lietot skatoties video pie datora. Iemācām klaviatūrai trīs funkcijas - skaļāk, klusāk un pauze, atlaižamies krēslā, paņemam Optimus Mini Three tuvumā un izmantojam to kā mazu tālvadības pulti.

Protams jāatceras, ka šī klaviatūra nav universāla un kā Lebedeva studijas produkts tai liela nozīme ir veltīta stilam. Tā labi iederēsies pie kāda mākslinieka datora, kur būs ne tikai noderīga, bet arī piestāvēs imidžam.

Jāpiemin gan arī ēnas puse. Pirmkārt jau tā ir cena, kas atbiedēs daudzus gribētājus. Pāri par simts latiem par trīs pogām ir daudz. Otrkārt vismaz mūsu testa laikā klaviatūras vadības programma pastāvīgi "ēda" 3-5% no procesora jaudas. Tas nav daudz, bet tomēr kaitinoši.

Kopumā Optimus Mini Three varam vērtēt pozitīvi. Ērta lietiņa, kas izskaistinās darba galdu un būs noderīga. Ja vien cena būtu krietni mazāka, tās popularitāte būtu krietni lielāka.

+ daudzfunkcionalitāte
+ izskats
- cena

Paldies SIA Q9  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies