Sīkdatnes nodroŔina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Šķidro kristālu brilles

Tehnika

Šķidro kristālu brillesKāds sakars slēpoÅ”anas brillēm ar Ŕķidro kristālu ekrānu? Izrādās vistieŔākais - brillēs ir iestrādāts ekrāns. Kāpēc? Jo slēpotāji ir slinka tauta, kas bieži vien uz kalnu dodas tikai tāpēc lai pazÄ«mētos ar jaunu ekipējumu un patusētu draugu pulkā. Tad nu laiku kavējot viņi var skatÄ«ties filmas savās brillēs...

Jā, es jau atkal muldu. Slēpotāji nav slinki, un uz kalnu lielākoties dodas lai mežonÄ«gā ātrumā triektos no tā lejā. Bet slēpojot ir viena liela problēma - saule un spožais sniegs. Pie mums gan Ŕī problēma nav tik aktuāla, jo kalni ir Ä«si un saules maz, taču uz lielajiem kalniem bieži vien bez saules briļļu pāra neiztikt. Tas ir - iztikt gan, ja jums ir Ŕīs jaunaÅ” Uvex brilles.

Stikli Å”ajās brillēs ir pārklāti ar Ŕķidro kristālu kārtu, kas vienā mirklÄ« var tās pārvērst par saules brillēm. Ieslēdzot "Ŕķidros kristālus" tie aktivizējas un kļūst redzami, tādējādi bloķējot daļu no saules gaismas. Brilles darbojas ar vienu AAA bateriju, kas tās spēs darbināt vairāk kā 200 stundas. Tas ir apmēram četrreiz vairāk nekā Latvijā vispār ir slēpoÅ”anas sezona.

Brilles būs pieejamas septembrī, par 230 dolāriem.

  
 
 IepriekŔējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
SievieŔu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
↑ uz augÅ”u          Copyright Ā© Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies