Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Teniss - kas kam vēderā

1. Kas vēderā tenisa bumbiņai?
Ko tu darītu, ja uzzinātu, ka tenisa bumbiņas nav pildītas ar gaisu? Protams, ņemtu nazi un šķērstu pušu mazo dzelteno apalīti! Un iekšā mēs atrodam... ēm, ziepes? Putas? Kaut kādu baltu drazu. Taču tā draza, nav defekts, bet gan efekts. Tās ir 700 miljoni mikorporas (pārskaitīju, apmēram tā arī bija). Visas pildītas ar gaisu. Kāda suņa pēc kas tāds ir vajadzīgs? Jo parastā tenisa bumbiņa diezgan ātri zaudē spiedienu un kļūst nebaudāmi mīksta. Bet šīs mikroporas spiedienu nezaudē, rezultātā, spiedienu nezaudē pati bumbiņa.

Tā baltā poru masa ir mīksta, bez svara. Mazliet ziepjaina. Nav diezko patīkama. Bet varbūt tas ir tikai psiholoģiskais efekts, jo tās izvilktas bumbiņai no vēdera.
Runājot par izvilkšanu no vēdera...2. Kas vēderā gotiņai?
Zarnas. Tievas un garas. Īsas un resnas. Baltas un riebīgas. Bet, ja tās sagriež mazās šķēlītēs, vairākkārt novāra un pastaipa, tad no tām sanāk... stīgas tenisa raketei. Aha. Tās ir ļoti izturīgas, pietiekoši elastīgas un nezaudē stingrību. Ja vien tās nenokļūst mitrumā. Ziniet kā, cīsiņš ūdenī arī izstiepjas un kļūst mīksts.

Es tik brīnos, kurš bija tas cilvēks, kurš redzēja šo potenciālu zarnās? Ieraudzīja zarnas, pastaipīja un voila! saprata, ka ja tās stingri uztin uz koka sprunguļa, tad sanāk labu labā rakete.
Tāpat es nesaprotu kurš redzēja līmes potenciālu zirgos.

Šāda lūk izskatās uzšķērsta bumbiņa
  
 
 Iepriekšējais →
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies