Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Folēo. Tava Palma mazais (lielais) draudziņš

Tehnika, Mobilie
Folo. Tava Palma mazais (lielais) draudziVakar Palm prezentēja ilgi gaidītu jaunu produktu. Neviens gan nezināja, kas tas būs, bet vienalga gaidīja ilgi. Un tātad, tas ir - Folēo. Palīgs Palm smārtfonam (viedtālrunim).

Pirmajā brīdī šķiet, ka Folēo ir parasts laptops, taču tā gluži nav. Tas ir ļoti mazs un ļoti viegls. Tas darbojas ar Linux operētājsistēmu, tam ir 256MB operatīvā atmiņa, USB, Wi-Fi un Bluetooth pieslēgumi. Ekrāna izmērs ir 10 collas un izšķirtspēja 1024x600. Diska vietā tam ir Solid State flash atmiņa, kas nodrošina ļoti labu īpašību - iespēju momentāni ieslēgt un izslēgt Folēo.

Folēo ir paredzēts darbam ar epastu, interneta pārlūku, Word un Excel dokumentiem, kā arī bilžu aplūkošanai. Lai arī tas izskatās pēc laptopa, tas tomēr ir tikai papildinājums pašam smartfonam (Palm Trēo). Un tas arī rada lielākās bažas par Folēo lietderīgumu. Protams, lasīt vēstules un skatīties dokumentus ir ērtāk uz 10 nevis 2 collu ekrāna. Protams rakstīt ir ērtāk uz pilnizmēra Qwerty klaviatūras nevis uz smartfona mini podziņām. Bet vai tiešām būs daudzi Trēo īpašnieki, kas gribēs staipīt līdz lielāku ekrānu un klaviatūru savam telefonam? Laiks rādīs. Arī cena ir neviennozīmīga. 500 dolāru. Smieklīgi maz priekš laptopa, bet daudz par daudz priekš mobilā telefona aksesuāra.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies