Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Atceries par pienu

Softs
Atceries par pienuVisi mēs ar laiku nonākam pie secinājuma, ka dienas gaitā paveicamie darbi ir kaut kur jāpieraksta, lai tos neaizmirstu. Daži pieraksta uz lapiņas, daži plānotājā, daži mobilajā telefonā, vai kādā datorprogrammā. Bet visiem šiem risinājumiem ir viena problēma - tie ir inerti. Aizmirsi mājās plānotāju - pļurkt. Kalendāra programma ir tikai darba datorā - pļurkt. Mobilais telefons gan glābj, bet to tomēr ir sasodīti neērti lietotojams. Tāpēc ērtākais risinājums ir online kalendārs.

Tādu ir daudz, taču šķiet neviens neiebildīs, ja teikšu, ka labākais ir Google Calendar (nepieciešams Google lietotājvārds un parole). Neticami ērti lietojams, pielāgojams un pats galvenais - pieejams jebkur, kur vien ir internets. Varam saplānot dienas režīmu līdz sīkumiem.

Diemžēl tam ir viens trūkums (vismaz pagaidām) - tam nav iespējams pievienot kopējo darba sarakstu. Tos darbus, kas izpildāmi bez konkrēta termiņa. Tā saucamā to-do liste. Šeit mums talkā nāks Remember The Milk (atceries par pienu). Tas ir tikpat ērti lietojams darbu saraksts, kas vienmēr pieejams internetā. Var pievienot dažnedažādus darbus, sadalīt tos pēc kategorijām un prioritātēm. Iespējams arī uzlikt konkrētu izpildes termiņu. Ir arī citas iespējams, piemēram, pievienot konkrētus kontaktus, darba uzdevuma vietu kartē, un dalīties ar savu darbu sarakstu ar citiem.

Starp citu, Remeber The Milk uzdevumus var pievienot Google kalendāram. Savukārt Google kalendārs spēj sūtīt SMS atgādinājumus uz tavu mobilo.

P.S. Abi šie universālie rīki ir pievienoti Kakao rīkjoslai.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Macbook Pro 17 collas

299.00 EUR
Pārdod
Lietots pusaudžu velo, 24

120.00 EUR
Pārdod
SCOTT MTB velosipēds

190.00 EUR
Pārdod
Dārza solu

95.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

145.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1

195.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies