Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Celsius: notievēšanas limonāde

EkoKakao, Dažādi
Celsius: notievanas limondeVisi mēs zinām, ka viena no briesmīgākajām lietām kas mums visiem palīdz pieņemties svarā un sabojāt veselību ir dažādas limonādes. Tajās ir vesels lērums ķīmisku vielu, kā arī milzu daudzums cukura. Tas, protams, nevar nākt par labu mūsu notievēšanas kārei, kas drīz radīsies visiem - vasara vairs nav aiz kalniem.

Savukārt Celsius esot limonāde, kas palīdz zaudēt svaru. Kā tad tā? Izrādās, pavisam vienkārši. Šajā limonādē ir vielas, kas regulē metabolisko stāvokli (thermogenic agents). Vienkāršākiem vārdiem izsakoties limonāde paceļ ķermeņa temperatūru. Paaugstinoties temperatūrai ķermenis patērē vairāk enerģijas. Enerģija = kalorijas = svars. Vienkārši, vai ne? Padzeries, sasilsti, notievē.

Protams, būtu gaužam absurdi izmantot šādu limonādi notievēšanai. Neaizmirstiet, kas nekas nelīdzēs labāk kā regulāra vingrošana un sabalansēta ēdienkarte.

Starp citu, atgādināšu par parasto limonāžu kaitīgumu. Vai jūs ziniet cik daudz cukura ir vienā litrā limonādes? Piecas tējkarotes? Desmit? Nē - trīsdesmit līdz piecdesmit. Vienā bundžiņā limonādes ir apmēram 10 tējkarotes cukura. Parasta tējas krūze ir tikai nedaudz mazāka par limonādes bundžiņu, - vai jūs bērtu astoņas tējkarotes cukura vienā tējas krūzē? Dienas laikā šāda deva nav tik briesmīga (ieteicamā dienas deva ir 40g - 10 tējkarotes), bet izdzerot vienā rāvienā... aizkuņģa dziedzeris dabū trūkties kā ar beisbola nūju pa zobiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Macbook Pro 17 collas

299.00 EUR
Pārdod
Lietots pusaudžu velo, 24

120.00 EUR
Pārdod
SCOTT MTB velosipēds

190.00 EUR
Pārdod
Dārza solu

95.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

145.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1

195.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies