Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Microsoft Photo Info

Softs, Foto
Microsoft Photo InfoLaiku pa laikam Microsoft mums piedāvā ne tikai draņķīgas operētājsistēmas un absurdi dārgas ofisa programmas, bet arī kādu saimniecībā noderīgu bezmaksas programmiņu. Šoreiz par vienu no tādām - Microsoft Photo Info.

Kā jau noprotams no nosaukuma, šī programmiņa strādā ar digitālo fotogrāfiju informāciju. Šie dati, kas glabājas foto failos tiek saukti par EXIF datiem. Lielu daļu no tiem automātiski ieraksta fotokamera. Bet ar to vēl nav izsmeltas foto datu iespējas. Tur var ievadīt vēl veselu gūzmu informācijas. Piemēram bildes nosaukumu (nejaukt ar faila nosaukumu), autoru, uzņemšanas vietu, apstākļus, autortiesības, piezīmes un vēl daudz ko citu.

Visus šos datus varam brīvi ievadīt, mainīt vai dzēst. Iespējams apstrādāt gan vienu attēlu, gan veselu kolekciju uzreiz. Piemēram visām ceļojuma bildēm uzreiz pierakstīt autora vārdu un uzņemšanas vietu.

Microsoft Photo Info var lejuplādēt šeit, pilnīgi bez maksas. Tas darbojas gan ar Windows XP gan ar Windows Vista. Ir diemžēl viens āķis, lai programmu varēju lejuplādēt būs vajadzīga Windows legāluma pārbaude. Tiem, kam šādu tādu (paši ziniet kādu...) iemeslu dēļ nav iespējams ielādēt no Microsoft lapas, vienu nedēļu varēsiet lejuplādēt failu šeit.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies