Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kakao.lv Gada Auto 2006 rezultāti

Auto, Kakao
Kakao.lv Gada Auto 2006 rezulttiBeigusies ir jaunā gada pirmā darba nedēļa, un mēs esam apkopojuši Gada Auto aptaujas rezultātus (un ar to es domāju, ka es atcerējos paskatīties uz aptaujas grafiku). Balsojuma cīņa bija intensīva, bet uzvarētājs iezīmējās ātri vien. Un tas ir... nu jūs jau paši redzat, kas tas ir - BMW 335i Coupe.

Ko mēs varam secināt pēc šī aptaujas rezultāta? Nu, to, ka šis auto ir patiešām labs. Un, protams, arī to, ka galvenokārt aptaujā piedalījās tīņi, kam vienīgā izpratne par labu auto ir "Gāzē, gāzē, gāzē!!!". Bet ko tu padarīsi, demokrātiska vide, jāuzklausa visi viedokļi. Savukārt ja mēs atmetam trakojošo hormonu varā esošos tīņus, un apskatam pārejos rezultātus, tad šeit jau sāk parādīties gana prātīgas izvēles. Škoda Octavia, Honda Accord, Honda Civic... Demokrātiski auto praktiskajam latvietim.

Par kuru auto balsoja Kakao redakcija (un ar to es domāju sevi)? Par Honda Civic sedanu. Šim auto ir izcili laba cena/sniegums attiecība. Bet ko nu par to. Sveiksim vēlreiz mūsu aptaujas uzvarētāju, un novēlēsim jaunajā gadā katram latvietim pa BMW!...  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies