Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

RIAA rāda cirku, pieprasa atlīdzību triljonos dolāru

Dažādi, Pirātisms

RIAA rda cirku, pieprasa atldzbu triljonos dolruEs te tagad sēžu un plātu muti. Kā zivs sausumā. Es nesaprotu vai šī ziņa ir joks vai nav. It kā viss liecina par to, ka nav. Un nav arī. Bet izklausās gan pēc pirmā aprīļa joka.

Tātad RIAA, kas ir autortiesību aizstāvju kantoris Amerikā ir kārtējo reizi griezies tiesā, lai pieprasītu atlīdzību par it kā nelegāli izplatītu mūziku. Kurš tad šoreiz ir "vainīgais"? Tā ir Krievijas kompānija, kas piedāvā mūzikas veikalu internetā AllofMP3.com. RIAA pieprasa atlīdzību par 11 miljoniem dziesmu, kas izplatītas (pārdotas) šajā veikalā, par katru dziesmu pieprasot 150 tūkstošus dolāru lielu atlīdzību. Cik ir 150 tūkstoši reiz 11 miljoni? 1.65 triljoni dolāru.

Man vienkārši trūkst vārdu. Kad tiem cilvēkiem vienreiz būs gana? Un kad viņi sapratīs, ka Krievijai ir uzšķaudīt uz kaut kādu Amerikas kantori? AllofMP3 tā arī pateica oficiālajā paziņojumā - lai jau RIAA tur Ņujorkā sūdz mūs tiesā; mēs strādājam Krievijā un pēc Krievijas likumiem viss ir legāli.

Pie reizes atgādināšu, ka gan šajā AllofMP3 gan GoMusic.ru jūs varat pavisam legāli iegādāties iemīļoto mūziku par nieka 15 eirocentiem par dziesmu. Ausis bauda skaistu mūziku, maks nav iztukšots un sirdsapziņa tīra.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies