Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Zilā Mašīna

Stils, Auto
Tā nav tikai rotaļlieta! Tas ir pirmais, ko mums par to stāsta ražotājs. Zilā Mašīna (The Blue Car) patiesībā ir gan rotaļlieta, bet ļoti īpaša. Tā ir 70 centimetrus gara, 5.5 kilogramus smaga, veidota no tīra metāla, aprīkota ar funkcionējošam durvīm, piekari, riepām un stūres mehānismu. Īpaši īpašu šo auto padara (kā apgalvo ražotājs) četrkārtīgs krāsas pārklājums.

Lai viss šis skaistums tiktu maksimāli saudzēts un saglabāts, auto tiek iesaiņots īpaši izturīgā, koši dzeltenā (tas nez kāpēc arī ir uzsvērts) koka kastē. Lai skaistais auto krāsojums neciestu no mūsu speķainajiem pirkstiņiem, komplektā ir arī mīksti cimdiņi.

Kā jau noprotat, šī nav dāvana kuram katram Jānītim vai Pēterītim ziemassvētkos. Šis drīzāk ir "prezents" darījumu partnerim, vai kādam auto kolekcionāram. Protams, cena ir atbilstoša statusam - 1900 eiro. Visas automašīnas ir numurētas ar īpašu seriālo numuru, tāpēc pēc daudz gadiem tās noteikti būs kolekcionāru uzmanības lokā. Noteikti atradīsies kāds, kurš gribēs savākt visas saražotās Zilās Mašīnas, būs ar mieru maksāt tūkstošu tūkstošiem par kārtējo eksemplāru, un plūks matus no galvas uzzinot, ka kāds jaunbagātnieks Krievijā ļāvis ar to spēlēties savam negausīgajam dēlēnam, kurš pamanījies sabojāt visus četrus krāsojuma slāņus!...

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Lietots pusaudžu velo, 24

120.00 EUR
Pārdod
Macbook Pro 17 collas

299.00 EUR
Pārdod
Dārza solu

95.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

145.00 EUR
Pārdod
SCOTT MTB velosipēds

190.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1

195.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies