Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Sastrēgumtornis

Auto

Sastrēgumi ir viena neizbēgama mūsdienu parādība. Vismaz līdz brīdim, kamēr netiks izgudrota teleportācija. Visvairāk sastrēgumos mūs kaitina tas, ka nenotiek nekāda kustība, jeb tā ir ļoti, ļoti lēna. Reizēm, kad Rīga ir pilnībā "nosprūdusi", es, lai nokļūtu no Purvciema Pārdaugavā braucu caur Salaspili. Laika ziņā droši vien tas ir tikpat ilgi, kā izsēdēt sastrēgumu tepat Rīgā, tomēr vismaz to laiku esmu kustībā un tāpēc pārdzīvojums ir mazāks.

To, ka kustība "uz vietas" ir daudz patīkamāka ir sapratuši arī divi arhitekti no Ņujorkas. Viņi izstrādājuši ideju par desmit jūdžu spirāli. Tā ir šoseja, kas vienkārši savīta torņveidīgā spirālē uz augšu. Ja redzam, ka iemīļotajā šosejā ir sastrēgums, tad griežam iekšā milzu spirālē un 16 kilometrus mierīgi vizinamies augšā lejā. Vietām šoseja šajā spirālē ir bez (liela) sānu nožogojuma, tāpēc var baudīt skaistos skatus apkārt. Pašā augšā noteikti var ierīkot kādu Makdonaldu, vai ko tamlīdzīgu.

Interesanta ideja. Protams, gaužām absurda un diez vai kādreiz tiks realizēta, taču interesanta. Braukt "uz vietas" tomēr ir daudz patīkamāk kā vienkārši nīkt stāvošā mašīnā.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
↑ uz augÅ¡u          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies